TEKNİK ÖĞRETMENLER KASKİ’DE

Kayseri Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Müdürü, müdür yardımcısı ve öğretmenlerinden oluşan 55 kişilik heyet KASKİ’yi ziyaret ederek yerinde bilgi aldılar.

Heyete, KASKİ’nin kurumsal yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler verildiğini açıklayan KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan konu ile ilgili şunları söyledi:

“Kayseri Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’nden gelerek kurumumuzu daha yakından tanımak isteyen öğretmenlerimize Teknik Genel Müdür Yardımcımız Cafer Beydilli tarafından, içme suyunun nasıl sağlandığı, vatandaşlarımıza ulaşma şekli ve atıksuların nasıl bertaraf edildiği konusu anlatıldı. Ayrıca, Kayseri su dağıtım sistemi (SCADA), Güvenlik, Laboratuvarımız ve sistemlerimiz hakkında da teknik bilgiler verildi.”

Karşılaştıkları ilgi ve alakandan oldukça memnun olan Okul Müdürü Yakup Yüksel ise, “KASKİ, görmek istediğimiz bir kuruluştu. Bu fırsatı bize veren KASKİ Genel Müdürümüz Ender Batukan’a çok teşekkür ederiz. Bu ziyaretimiz sonunda KASKİ’yi daha yakından  tanıma imkanımız oldu. Teknolojik açıdan üst seviyede bir kurum. Modern sistemleri ile Türkiye de örnek bir kurum. Böyle bir kurum tarafından su ve kanal hizmeti almak memnunluk verici bir durum,” diye konuştu.

Bir yanıt yazın