Standardı yükseltilmiş “Germir Caddesi”hizmetinizde…

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Germir caddesinde yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, bu caddenin o bölgede yaşayan vatandaşlar için şehre bağlantı yolu olduğunu,tüm alt yapı ve üst yapı çalışmasının yenilenerek hizmete sunulduğunu söyledi.

Konaklar Caddesi ile Sivas Caddesi arasındaki bölümde yer alan Germir Caddesinde büyük ölçekli bir çalışma yapılarak yolun, iki etap halinde yenilendiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Yaklaşık 3 km. uzunluğunda olan Germir caddesinde kanal, yağmur suyu, elektrik, doğalgaz, telekom gibi tüm alt yapı çalışmaları yenilendi. Germir yolumuzda 6.000 bin tonluk asfalt çalışması yapılarak standardı yüksek bir hizmeti yerine getirdik. Ayrıca yine aynı bölgede köprü genişletme çalışmamız devam etmekte olup, bu bölge için yine çok önemli olan Avanos caddesinde de ilerleyen günlerde gerek alt yapı, gerekse asfaltlama çalışması yapacağız. Kısacası bu bölgede yaşayan hemşerilerimiz artık standardı yüksek alt yapısıtamamlanmış yollarda ulaşımlarını sağlayacaklar. Sürücülerden beklentimiz yollarımızın standardı yükseldikçe buna paralel olarak hız oranı da artıyor ve ölümlü,yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazaları meydana geliyor. Bunun önüne geçebilmek için sürücülerimizi hız yapmamaları ve duyarlı bir şekilde araçlarını kullanmaları yönünde uyarıyoruz dedi.

Konaklar Mahalle MuhtarıAhmet Bahçeci’ de,yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve ekibine mahalle halkım adına sonsuz şükranlarımızısunuyoruz. Gerek bu yolumuz, gerek kanal çalışması, gerek köprü,gerekse alt yapı çalışmaları ile mahallemiz şantiye alanına dönmüş,hizmetler bir bir yerine getirilerek mahallemizin çehresi değişmiştir dedi.

Başkan Büyükkılıç,asfaltlama çalışmasında çalışanlara ayran ikramında bulunurken,mahalleli çocukları da unutmadı ve onlara Erciyesspor forması ve şapka hediye etti.

Bir yanıt yazın