Sony Ericsson Google Sync’e geçti!

Sony Ericsson, Android ceplerinde kullandığı bu önemli özelliği artık Google’a teslim ediyor!

Sony Ericsson, akıllı telefon pazarı global ölçekte gelişirken eğlenceli, hızlı ve kullanışlı Android tabanlı telefonları sunmak için çalışıyor. Bu amaçla, sektörün 1 numaralı tercihi Android işletim sistemini kullanan Xperia serisinde pratik çözümleri sağlamak üzere, Sony Ericsson Sync Hizmetini (Sony Ericsson Eşitleme Hizmeti) sonlandırdı.

Daha gelişmiş yeni kuşak Android telefonların pazara sunulduğu günümüzde, Xperia kullanıcıları telefonlarını eşitlemek için Google Eşitleme Hizmetlerini kullanabilecekler. Gmail, Google Sesli Arama, Google Earth ve YouTube gibi Google Mobil Hizmetlerini zaten eşitlemekte kullanılan Google Eşitleme Hizmetleri ile artık Sony Ericsson Xperia telefonların diğer özellikleri de senkronize edebilecek.

Google Eşitleme Hizmetleri, yeni Sony Ericsson Xperia telefonlar ve Android’in en yeni sürümlerinde kullanıcılara daha entegre bir eşitleme deneyimi sunuyor. Xperia Facebook Inside entegrasyonunu geliştiren Google Eşitleme Hizmetleri, örneğin, kullanıcıların Xperia telefonların varsayılan müzik çalarındaki şarkıları ek bir Sony Ericsson Eşitleme aşaması veya uygulama iznine gerek kalmadan Facebook duvarında tek tuşla beğenmesine imkan verecek.

Sony Ericsson, kullanıcılarına yazılım uygulamaları ve arayüz açısından en eğlenceli ve kullanışlı Xperia Android deneyimini sunmaya devam edeceğini açıkladı. Sony Ericsson Eşitleme Hizmeti’nin durdurulmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için Sony Ericsson Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

Bilgi için: Sony Ericsson
Telefon: (212) 473 77 77

Bir yanıt yazın