ÖZHASEKİ, ÖĞRENCİ KONSEYİ ÜYELERİYLE BULUŞTU

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi Öğrenci Konseyi’ne mensup öğrencilerle sohbet toplantısı yaptı.

Emirgan Çay Bahçesi’ndeki programa Öğrenci Konseyi Başkanı Aysen Tarcan ile üniversiteye mensup öğrenciler katıldı.

Burada öğrencilerle sohbet eden ve çeşitli konulardaki görüşlerini paylaşan Başkan Özhaseki, iç ve dış politikadan güncel gelişmelere, hinterland yasasından belediye hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede açıklamalarda bulundu.

Kayseri’de alt ve üstyapı namına hiçbir eksiğin kalmadığına vurgu yapan Başkan Özhaseki, sıranın keyifli projelere geldiğini ifade ederek, “Anadolu Harikalar Diyarı gibi 10 ayrı etkinliğin bulunduğu devasa bir projeyi bu yaz içinde hayata geçiriyoruz. Eğlenmek, dinlenmek ve keyif yapmak isteyen çoluk çocuk, yaşlı genç herkes orada olacak” dedi.

Sohbetin sonunda öğrencilerden gelen soruları da cevaplayan Başkan Özhaseki, ayrıca çeşitli konulardaki görüş, öneri ve istekleri de not alarak değerlendirmelerde bulundu.

Programa katılan öğrenciler de Başkan Özhaseki ile birlikte olmaktan büyük keyif aldıklarını belirterek, kendilerini ağırlayan ve yakın ilgi gösteren Başkan Özhaseki’ye teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Program sonrası Emirgan Parkı’nda vakit geçiren vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Özhaseki, tek tek masaları gezerek ayaküstü sohbet etti.

Bir cevap yazın