KTO Başkan Adayı Ömer Gülsoy Kayseri SMMM Odası Başkanı Suat Özsoy’a Ziyarette bulundu

KSMMMO- Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı ve Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkan adayı Ömer Gülsoy, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı (KSMMMO) Suat Özsoy’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı (KSMMMO) Suat Özsoy’u ziyaret eden Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı ve Kayseri Ticaret Odası (KTO) başkan adayı Ömer Gülsoy, Muhasebe Haftasını kutlayarak  “Haftanızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bildiğiniz gibi Kayseri Ticaret Odası yönetimine talip olduk. Çıktığımız bu yolda da sizlerin tavsiyesini almak istedik. Sizlerin hayır dualarını almak istiyoruz” diye konuştu.

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı (KSMMMO) Suat Özsoy ise, “Bizler de ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederiz, şeref verdiniz. Mali Müşavirler Odası olarak bizim de 1100 üyemiz var. Tabii ki biz mali müşavirler bütün esnaf camiası ve ticari hayat ile iç içeyiz. Bir tarafta Maliye Bakanlığı, bir tarafta mükelleflerimiz olan esnaflarımız, tüccarlarımız var. Bizler tam ortada olmak, dengeli durmak durumundayız. Demokrasinin gereği olan seçim süreçlerinde Kayseri Ticaret Odası da demokratik bir hava içerisinde kendine yakışan bir seçim yapacaktır. Hayırlısı olan kazanacaktır. Bunun sonucunda da Kayserimiz ve ülkemiz kazanacaktır. Size de bu süreçte başarılar diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın