Kocasinan’a 6 Nokta Körler’den Teşekkür

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, toplum yararına çalışan kişi ve kurumlara destek olmayı her zaman görev bildiklerini söyledi.

6 Nokta Körler Derneği Başkanı Sadettin Kulkul, Başkan Bekir Yıldız’dan derneğin cari harcamalarını karşılayabilmek amacıyla bir ölçüm cihazı talebinde bulunmuştu. 6 Nokta körler Derneği’ne ölçüm cihazı sözünü veren Başkan Bekir Yıldız sözünü tutarak derneğin istediği cihazı aldı.

Başkan Bekir Yıldız, “Toplum yararına çalışan derneklere her zaman yardımcı olmaya, destek vermeye gayret ediyoruz. 6 Nokta Körler Derneği sürekli gelire sahip olmak amacıyla sağlık verilerini pratik ölçen bir cihaz talebinde bulundu. İstedikleri elektronik cihazı alıp hediye ettik. İnşallah elde edilen gelir görme engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarının giderilmesini sağlar” temennisinde bulundu.

Sadettin Kulkul, Başkan Bekir Yıldız’ın kendilerine Kayseri’de yüreğini ve omzunu açan nadir insanlardan biri olduğunun altını çizerek, “Başkanımızın bu hediyesiyle 360 üyemizin cari ihtiyaçlarını kimseye muhtaç olmadan karşılayacağız. Derneğim ve şahsım adına Sayın Bekir Yıldız başta olmak üzere, tüm emeği geçen ilgililere teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Kayseri’de özel bir hastaneye yerleştirilen ölçüm cihazına hasta ve yakınlarının rağbet gösterdiği, cihazın ölçüm yağ ve kilo oranlarını da analiz ettiği bildirildi.

Bir yanıt yazın