KAYSERİGAZ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ ERCİYES’TEYDİ

Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü Erciyes’te kayak organizasyonu gerçekleştirdi.

Doğaya ve çevreye karşı dost tavrını her hareketiyle gösteren Kayserigaz, gerçekleştirdiği etkinliklerle bunlara bir yenisini daha ekledi. Kayserigaz, çalışanlarını toplumsal yaşamın stres ve gürültüsünden bir nebze de olsa uzaklaşmak ve doğal hayatın huzurunu çalışanlarıyla paylaşmak amacıyla Doğa Sporları Kulübü’nü kurdu. Çalışanlarını iş ortamından uzaklaştırarak sosyal yaşantılarına da zaman ayırmalarını isteyen Kayserigaz, kulüp üyeleriyle Erciyes’te kayak organizasyonunda buluştu.

Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, yapmış olduğu açıklamada “Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü, hem insana ve doğaya katkıda bulunmak ve doğa sporlarının her yaş grubunda yaygınlaşmasını sağlamak hem de şirket çalışanlarımızın kurum içi iletişimini artırmak ve onların iş hayatının stresinden kurtulmalarını sağlamak amacıyla kurduğumuz bir kulüptür. Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü çok başarılı organizasyonlara imza atıyor ve atmaya da devam edecek.” dedi.

Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü, kalabalık bir katılım gurubuyla gerçekleştirdiği kayak organizasyonuna katılan ve kayak yapmayı öğrenmek isteyen üyelerine Arlberg Gençlik ve Spor Kulübünün profesyonel kayak hocalarından özel kayak dersi aldırdı. Ayrıca, Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü kayakçılarından bir grup da Tekir yaylasından Hacılar güzergâhına kadar bütün pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşadı. Kızak yarışlarıyla renkli hale getirilen etkinlikte, Erciyes’in bir geleneği haline gelen mangalda sucuk ekmek partisi de yapıldı.

Bir cevap yazın