Kayseri Park, Kadınlar Günü’nü kutluyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir dizi etkinlik düzenledi. 8-9-10 Mart tarihlerinde Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 150 lira ve üzeri alışveriş yapan herkesin katılabildiği bir kampanya düzenleyen Kayseri Park, kampanyaya katılanlara So Chic’tan bilekliğin yanı sıra Salon Euro Stil’den fön, kaş ve cilt bakımı hediye edecek.

Resim sergisi düzenleniyor

Kayseri Park’ta Kadınlar Günü dolayısıyla iki farklı sergi düzenleniyor. 6-7-8 Mart tarihlerinde Ressam Gülsen Akkaya’nın yağlı boya tablolarından oluşan resim sergisi fast food katında gezilebilecek. Aynı tarihlerde Special Promosyon Dizayn tarafından organize edilen “Kayseri değerlerinin ürünlere dönüştürülmesi” konulu sergi ise, Kayseri Park’ın orta alanında ziyareçilerin beğenisine sunuluyor. Kayserili kadınlar tarafından yapılan eserler arasında zile bebekleri, dokuma halılar, Erciyes ve saat kulesi gibi motiflerin çinileri yer alıyor. Sergiye gelen bayan ziyaretçiler, atölye  çalışmalarına katılarak bu sanatları öğrenebiliyor.

Renk Kart fırsatı devam ediyor

Bu arada Kayseri Park Renk Kart, Mart ayında da kazandırmaya devam ediyor. Bu ay içerisinde Kayseri Park Renk Kart ile en çok alışveriş yapan ziyaretçiye Alfemo Mobilya’dan çekilişsiz kurasız 5.000 liralık hediye çeki veriliyor. Ayrıca 9 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da, Türkiye’de elektronik müziğin en başarılı temsilcilerinden biri olarak kabul edilen Bedük, Kayseri Park’ta düzenlenecek imza gününde hayranlarıyla bir araya geliyor.

Bir cevap yazın