KAPLANLARDAN KASKİSPOR’A ‘TATLI’ DESTEK

Tüm Dünyaya  isimlerini  kışın  kar banyosu ve buzlu suya  girmeleri ile duyuran  Herkes İçin Spor Federasyonuna bağlı Erciyes kar Kaplanları Spor kulübü, Avrupa Kupası  final mücadelesinde  Dynamo Kursk  ile karşılaşacak olan  Kayseri Kaskispor’u hazırlık çalışmalarında  ziyaret ederek tam destek verdi. Kaplanlar, Kaskispor bayan takımı ve yöneticilerine tatlı ikram ederek herkesi  Perşembe günü saat 19.00’daki karşılaşmada  Kaskispor’a tam destek vermeye çağırdı.

Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi Davut Güleç ve Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü başkanı Rifat postacı  ve yönetim kurulu üyeleri, Kadir Has  Kongre merkezinde  hazırlıklarına devam eden  Kayseri Kaskispor bayan basketbol takımını yalnız bırakmadı. Federasyon il temsilcisi Davut Güleç, Kayseri’nin ilkleri yaşayan ve yaşatan bir şehir olduğuna dikkat çekerek, Kaskispor’u da bu başarılı yolda her zaman desteklediklerini ve destekleyeceklerini tekrarladı. Bu arada  Kaskispor Başkanı  Ender Batukan ve  antrenör Ayhan Avcı ile  bayan sporcuları tek tek kutladı. Spor kulübü başkanı Rifat  Postacı’da beraberinde getirdikleri  tatlıyı  bayan basketbolcular ile yöneticilere ikram etti.

Kaskispor Başkanı Ender Batukan,  Herkes İçin Spor Federasyonu ve Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü faaliyetlerini  çok yakından  takip ettiklerini belirterek, böylesi  anlamlı destekten dolayı  duydukları memnuniyeti dile getirdi. Batukan, Perşembe günü  yapacakları karşılaşmanın  çok zorlu geçeceğini belirterek, taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını  açıkladı. Antrenör Ayhan Avcı’da, Dynamo Kursk’la daha önce  iki kez  karşılaştıklarını,  gücünü ve oyuncularını iyi tanıdıklarını belirterek “Kaplanların bu desteği çok anlamlı. Herkesi  Perşembe günü  yanımızda görmek istiyoruz. Bu başarı hepimizin olacak” dedi.

Bayan basketbolcular ile bir süre basket  oynayan Erciyes kar kaplanları Spor kulübü üyeleri, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirip, başarı dileyerek salondan ayrıldı.

Bir yanıt yazın