KAPLANLAR GO KART’TA YARIŞTI, ŞAMPİYON EMNİYET

Herkes İçin Spor Federasyonuna bağlı Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü  ve Gokarting-Cafe’s Karting firmasının ortaklığında düzenlenen Go-Kart yarışmaları çekişmeli geçti.

Gokarting-Cafe’s Karting’de gerçekleştirilen yarışmalara Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü üyeleri büyük ilgi gösterdi. Guruplarda pisti en kısa sürede tamamlayan 5 kişi birincilik için yarıştı.

Yürüyüş Lideri Osman Doğan’ın startını verdiği final yarışmasında birinci Develi ilçe Emniyet Müdürü Ahmet Sert, ikinciliği polis memurları  Muhterem Gülbeyaz, Ahmet Delibaş alırken, üçüncülüğü ise  servisçi İbrahim Kapan oldu.

Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi Davut Güleç, sadece kışın kar banyosu yaparak değil, artık değişik branşlardaki spor ve sosyal etkinlikler, kültürel ve sanatsal faaliyetler ile de Kayseri’nin tanıtımına katkıda bulunmak istediklerini tekrarladı.  Erciyes Kar Kaplanları Spor kulübü ikinci Başkanı Osman Doğan, üyeler Hatıf Hasşerbetçi, Şeref Hasşerbetçi ve İlhan Mollamustafaoğlu’da, go-kart’a ilk kez bindiklerini ve çok zevkli olduğunu  açıkladı.

Gokarting-Cafe’s Karting İşletmecisi Azim Deniz’de, Erciyes Kar Kaplanları üyelerinin profesyonel yarışçılar gibi  zamana karşı ter döktüğünü belirterek, kaplanların yaptıkları faaliyetlerin artık dikkat çektiğini de kaydetti.

Bir yanıt yazın