Hattat Holding grup şirketlerinden Hema Dış Ticaret A.Ş. ihracatta iki sektörde birinci, ayrı iki sektörde de ikinci oldu.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İhracat şampiyonlarını ödüllendirdi

Hattat Holding grup şirketlerinden Hema Dış Ticaret A.Ş. ihracatta iki sektörde birinci, ayrı iki sektörde de ikinci oldu.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterli ği yeni binası hizmete açıldı.

2011 yılı Başarılı İhracatçılar Birliği Ödül Töreni Ekonomi Bakanı himayesinde gerçekleştirildi

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’nin yeni hizmet binasının açılışı ve ihracat şampiyonlarına ödülleri takdim eden Çağlayan, hedefimiz 2023, hedefimiz 500 milyar dolar dedi.

Hema Endüstri A.Ş. Genel Müdürü O. Tunç Doğan, ödülü alırken hedefe ulaşmak için vargüçleri ile çalışacaklarını, Hattat Holding ‘in Otomotiv, Enerji ve Turizm İnşaat sektöründe ilerlediklerini söyledi.

Yük Kaldırma taşıma ve istifleme makineleri ve Diğer makineler sektörlerinde 2011 yılı en fazla ihracat yapan birinci firma Hema Dış Ticaret A.Ş. seçilirken, ödülü alan Hattat Holding Kurumsal İletişim Müdürü Tolga Tonguç, Hattat Holding olarak ihracatta şampiyon olma hedefini benimsediklerini, azimle çalışmaya devam ettiklerini vurguladı.

Hema Dış Ticaret A.Ş. ayrıca, Tarım ve Ormancılık Makineleri ve Pompalar ve Kompresörler sektörlerinde 2011 yılı en fazla ihracat yapan firma seçilmiştir.

Bir yanıt yazın