HACILAR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. Maddesine istinaden 2012 yılı Haziran ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis gündeminde bulunan 2 madde ve 1 ek gündem maddesi olmak üzere 3 madde görüşülerek karara bağlandı.

Hacılar Belediyesi Keklik Tepesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem başkanlık etti.

Gündemde bulunan 3 madde görüşülerek karara bağlandı. Gündemin ilk 2 maddesi ve ek gündem maddesinde yer alan imar komisyon raporları görüşülerek Büyükşehir Belediye meclisine havalesi oybirliği ile kabul edildi.

Daha sonra Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem, meclis üyeliğinden istifa ederek AK Parti İlçe Başkanı olan Hüdai Barut ve Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanlığında göreve başlayan Filiz Yılmaz Güner’e Hacılara yapmış oldukları katkılardan dolayı plaket takdim etti.

Meclis Toplantısının sonunda Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem, alınan kararların Hacılara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bir yanıt yazın