ERÜ İLETİŞİM MEZUNİYETİNE KATILDIM DİPLOMA VERDİM

Erciyes Üniversitesi Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi bu yıl 3. dönem mezunlarını verdi.

Mezuniyet töreninde öğrencilerin bir hayli gururlu ve heyecanlı olduğu gözlendi. Dört yıllık bir öğrenim dönemi sonrasında mezun olan öğrencilerin aileleri ve yakınları onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenen törene Vali Mevlüt Bilici, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamza Çakır ve öğretim görevlileri katıldı. Prof. Dr. Hamza Çakır yaptığı konuşmasında öğrencilere nasihatlerde bulunarak, “Bu sevinci hak ediyorsunuz. Bundan sonraki iş hayatınızda okulda aldığınız bilgileri de kullanırsanız daha da başarılı olursunuz” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra okulda  ilk üçe girenler ile bölümlerinde ilk üçe giren öğrencilere çeşitli  ödüller ve diplomaları  verildi. Show Tv ve Akşam Gazetesi Kayseri  il Temsilcisi, Kayseri Gazeteciler cemiyeti  Denetim Kurulu Başkanı Davut Güleç’te  Gazetecilik bölümü birincisine  diploma ve ödüllerini verdi.

Öğrenciler daha sonra Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde kep atarak ve yemin ederek mezun olmanın tadını çıkardı

Bir yanıt yazın