ÇOCUK MECLİSİNDEN ŞUBELER ARASI FUTBOL TURNUVASI

Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisi tarafından şubeler arası futbol turnuvası düzenledi.

11 şubeden toplam 6 takımın katıldığı turnuva  Belsin Sosyal ve Spor tesislerinde başladı.3 hafta sürecek olan turnuva sonucunda dereceye giren takımlara kupa,madalya ve çeşitli hediyeler verilecek.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Çocuklarımızın kültürel, sosyal ve sportif alanlarda daha donanımlı olmaları için çalışmalar yapıyoruz. Kurslar düzenliyor, yaz spor okulları açıyoruz.Çocuklarımızda her hafta değişik etkinlikler düzenleyerek,gündem yaratmakta,ayrıca birçok konuda vatandaşlarımızı daha duyarlı olmaya davet etmektedirler. Çocuklarımız şimdi de kendi aralarında böyle  güzel bir turnuva düzenleyerek, arkadaşlık, kardeşlik duygularının pekişmesine vesile oluyorlar. Bütün takımlarımıza başarılar diliyor, kazananın çocuklarımız olmasını temenni ediyorum” dedi.

Çocuk Meclisi üyeleri de, “Bize her zaman sahip çıkan ve bizlere hizmet için var gücü ile mücadele eden Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyoruz. Bu turnuvayı düzenlemekteki amacımız şubeler arasında kaynaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik duygusunun gelişmesine katkı sağlamaktır. Centilmenlik ve fair-play ruhu içerisinde maçlarımızı oynayacağız. Kazanan takım kim olursa olsun hep birlikte alkışlayacağız.” dediler.

Bir cevap yazın