BİR TENOR ARANIYOR

Daha önce tam 16 dilde ve 25 ülkede sahnelenen Ken Ludwig’ in bol ödüllü müzikli oyunu BİR TENOR ARANIYOR, Ankara Devlet Opera ve Balesi prodüksiyonu ile 03 Nisan 2013 Çarşamba günü  saat 20:00’ de Kayseri İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi Büyük Salon(Gültepe Parkı Karşısı)’ da  Kayseri izleyicisiyle buluşuyor.

Müzikallerin Oscar’ı olarak bilinen Tony Ödülü’ ne dokuz kez aday olan ve bu ödüle iki defa layık görülen BİR TENOR ARANIYOR; 1930’ lu yılların Amerika’sında, bu kıtada ilk defa sahneye çıkacak ünlü bir İtalyan tenorun küçük bir otel odasında başından geçen komik olayları ele alıyor.

Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından 2010-2011 sanat sezonundan beri Doğan Çelik’ in rejisiyle sahnelenen BİR TENOR ARANIYOR; 2012-2013 sanat sezonunda Kayserili Sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

03Nisan’da Kayseri İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi Büyük Salon(Gültepe Parkı Karşısı)’ da  gerçekleşecek olan BİR TENOR ARANIYOR adlı müzikli oyunumuzda siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı ve tüm Kayseri Halkını aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

Bir cevap yazın