Bir tarafta DEVELİ, Diğer tarafta CECELİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Develi’de hayranları ile bir araya geldi.

Develi İlçesinde  geleneksel olarak düzenlenen 30.Uluslararası Aşık Seyrani Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamındaki Mustafa Ceceli açık hava konserinde binlerce Ceceli  hayranı Develi Stadyumunu bir saat öncesinden doldurdu.

Coşkulu bir hayran kitlesine şarkılarını söyleyen Ceceli,Develili hayranları yanı sıra  Kayseri ve diğer illerden gelen büyük bir hayran kitlesini karşısında görünce “Bir yanda Develi,Diğer yanda Ceceli” sahneye çıktı gösterilen ilgiye teşekkür etti

Son yılların En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı prestijli ödül sahibi   Ceceli, programda dinleyicileri coşturdu.İki saat süre ile sahnede kalan Ceceli’yi izleyen kitle konser sonuna kadar aynı tempo ve coşku ile heyecan yaşadı ve yaşattılar.

Konser sonunda Belediye Başkanı Recep Özkan Mustafa Ceceli’ye Aşık Seyrani Kültür ve Sanat Festivali 30 yılı plaketi ve Altın Madalyasını takdim etti.

Program öncesi Kırgızistan,Azarbeycan ve Slovenya halk dansları toplulukları da kısa birer gösteri yaptılar.Programın sunuculuğunu da TV Program sunucusu Belma Öksüzcük yaptı.

Bir yanıt yazın