Beğendik’in 41. Mağazası Kayseri’de

Beğendik’in Kayseri’deki 23., toplamda 41. Mağazası, Kayseri BYZ Garage AVM’de açıldı. Toplam2644 metrekareolan ve 8 kasası bulunan mağazada 65 personel görev yapıyor.

Yöresinden çeşit çeşit lezzetleri, özenle yetiştirilip taze olarak sunulmuş sebze ve meyveleri, sıcacık fırından çıkan unlu mamulleri, katkısız et ürünleri Beğendik’in BYZ AVM şubesinde Beğendik kalitesi ile tanışmak isteyenleri bekliyor.

Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 41. mağazasını Kayseri BYZ Garage’da açtı. 2644 metrekarelik alan üzerine kurulu olan mağazada 65 personel görev yapıyor. Her zamanki Beğendik kalitesini, tazeliğini ve lezzetini Kayserililere sunacak olan mağazada, balık reyonundan zücaciyeye, kuru gıdadan kozmetiğe, meyve / sebzeden gazete, kitap, dergiye, kuruyemişten iç giyime, bir evin ihtiyacını karşılayacak tüm bölümler bulunuyor. Ayrıca, Beğendik’in ünlü fırın bölümü ve birbirinden lezzetli günlük yemeklerin sunulduğu restoran bölümü yine Beğendik’in BYZ Garage şubesinde yer alıyor.

Anadolu’nun Dört Bir Yanından Lezzetler Beğendik BYZ Garage Şubesi’nde

Beğendik BYZ Garage Şubesi’nde Anadolu’nun dört bir yanından gelen lezzetler Kayserililerle buluşuyor. Beğendik müşterileri, sofralarına koyacakları lezzetleri, o yörenin en doğal en taze halleriyle alabiliyorlar. Ayvalık’ın ve Gemlik’in zeytini, Kars’ın, Trakya’nın peyniri ve Anadolu’nun çeşit çeşit ürünü Beğendik’in şarküteri reyonunda sunuluyor.

Beğendik’in et ürünleri ise, yüzde 100 yerli üretim ve serbest dolaşan hayvanların etlerinden olması nedeniyle, her zamanki lezzetini Beğendik BYZ Garage Şubesi’nde de sunuyor. Beğendik’te ayrıca, et ve tavuk ürünlerinin yanı sıra, birbirinden taze deniz ürünlerinin sunulduğu balık reyonu da bulunuyor.

Beğendik’in Mutfağı, Evinizin Mutfağı Kadar Sağlıklı

Beğendik’in birbirinden leziz yemeklerin sunulduğu mutfağı, BYZ Garage’daki şubesinde de bulunuyor. Fast Food’dan geleneksel lezzetlere, ev yemeklerinden tatlılara kadar bir çok çeşidi kendine has tariflerle hazırlayan Beğendik BYZ Garage şubesi, tadına doyum olmayan yiyecekleri ev mutfağında pişmiş kadar sağlıklı sunuyor.

Züccaciye’de Tek Adres Beğendik

Beğendik BYZ Garage AVM Şubesi’nde, tamamlayıcı aksesuarlardan, mutfak eşyalarına kadar bir çok ürünü bulmak da mümkün. Her zevke uygun zücaciye ürünlerinin bulunduğu bölümde, mükemmel hediye alternatifleri de yer alıyor.

Hızlı Kasa Ankara Çayyolu’ndan Sonra Kayseri’de

Beğendik’in perakende dünyasında bir ilk olarak, uygulamaya koyduğu hızlı kasa sistemi, şimdi de Beğendik BYZ Garage AVM’de uygulanıyor. Kasada bekleme ve yığılmaları engelleyen sistemle, müşteriler boş kasalara yönlendirilerek satın alma işlemleri hızla gerçekleştiriliyor. Böylelikle müşteriler, sırada beklemek yerine alışverişin keyfine varıyorlar.

Beklenen İndirim 27 Mart Çarşamba Günü

Beğendik’in merakla beklenen ve yüzde 50’ye varan indirimlerin yapıldığı “Dolunay İndirimi”, bu ay da 27 Mart Çarşamba günü Beğendik BYZ Garage AVM Şubesi dahil, tüm Beğendiklerde, kaliteyi avantajlı fiyata almak isteyenleri bekliyor.

Bir cevap yazın