Babalar Günü Alışverişinizi Forum Kayseri’den yapın, IPAD kazanma şansı yakalayın

Forum Kayseri’den tek seferde 100’lik alışveriş yapan babalar ve çocukları,  hem ‘Sloctcar’da mini arabalarını yarıştırarak eğlenceli vakit geçirecek hem de 2 kişilik sinema bileti kazanarak filmi babasıyla izleyecek. Yarışmanın sonunda birinci olan ise IPAD kazanacak.

Düzenlediği kampanyalarla özel günlerde de ziyaretçilerin tercihi olan Forum Kayseri, Babalar Günü’nde hediye dağıtmaya devam ediyor. 16-17 Haziran tarihlerinde Forum Kayseri’den babası için tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes hem eğleniyor hem de kazanıyor.

Babalar Günü’nde en hızlı olan IPAD kazanıyor

Babalar Günü’nde Forum Kayseri’ye gelen babalar ve çocukları Slotcar pistinde arabalarını yarıştırarak, IPAD kazanma fırsatı yakalıyor. 16-17 Haziran tarihleri arasında tek seferde 100 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler, Slotcar pistinde hızlarını sergiliyor. İki gün süren yarışın ardından en hızlı olan şanslı kişiye Forum Kayseri tarafından IPAD verilecek.

Sinema keyfi Forum Kayseri’de…

Forum Kayseri’den Babalar Günü’nde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, iki kişilik sinema bileti kazanarak filmi babasıyla birlikte seyredecek.

Bir yanıt yazın