Ali Yavuz, “İmralı canisinin Cumhurbaşkanı ya da milletvekili olması için zemin hazırlıyorlar”

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Ali Yavuz, “İmralı canisinin Cumhurbaşkanı ya da milletvekili olması için zemin hazırlıyorlar” dedi.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz yaptığı basın açıklamasında, “Son günlerde devletimizi yöneten Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, biz acı çekerken kendisi yaptığı basın bildirisinde hain elebaşı 40 bin kişinin katili İmralı canisine ev hapsi çıkabileceğini, çıkartmak istediklerini söyleyerek ağızlarındaki baklayı çıkarmış oldular. Biz bunu tahmin ediyorduk ama bu kadar çok hızlı olacağını tahmin edemedik” diye konuştu.

Babalar gününde terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın asılmasını beklediklerini belirten Yavuz, “Son babalar gününde Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak biz İmralı canisinin asılmasını beklerken maalesef hükümet yetkilileri ev hapsi çıkartarak İmralı canisinin Cumhurbaşkanı ya da milletvekili olması için zemin hazırlıyorlar. Bülent Arınç herhalde bu açıklamasıyla İmralı canisine ev hapsi verilirse Manisa’daki evini de herhalde İmralı canisine hediye verir. Bu açıklamalarından dolayı bu da ona yakışır diye düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın