Prof. Dr. Karamustafa’ya, TÜRKSOY 20. YIl Madalyası Verildi.

Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’ya Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) tarafından, ” TÜRKSOY 20. Yıl Madalyası” takdim edildi.

2013 yılı TÜRKSOY teşkilatının 20. yılı olması münasabetiyle, üye ülkelerde ve dünyanın önemli kültür merkezlerinde çeşitli kutlama programları düzenlendi. Bu kapsamda, gerek TÜRKSOY Genel Sekreterliği çalışmalarında, gerekse 20. Yıl Kutlamaları sırasında yakın iş birliği içerisinde bulunan kurum ve kuruluş temsilcilerine hizmetleri nedeniyle bir teşekkür nişanı mahiyetinde, “TÜRKSOY 20. Yıl Madalyası” takdim edildi.

Türk Halklarının arasında tanışıklığın artırılması ve kültürel ortaklığın güçlenmesi amacı doğrultusunda gerçekleştirilen bu çalışmalara sağladığı katkı ve destekten dolayı Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, TÜRKSOY Genel Sekreterliği tarafından,  “TÜRKSOY 20. Yıl Madalyası” ile onurlandırıldı.

Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa madalyasını, Ankara’da TÜRKSOY Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle, TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov’dan aldı.

türksoy ödül (1) [640x480] türksoy ödül (5) [640x480] türksoy ödül (6) [640x480] türksoy ödül (7) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın