PALANCIOĞLU MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARIYLA BİRARAYA GELDİ

PALANCIOĞLU MUHTAR (3) [640x480] PALANCIOĞLU MUHTAR (1) [640x480] PALANCIOĞLU MUHTAR (2) [640x480]AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu Talas Mahalle ve köy muhtarları ve muhtar adaylarıyla yemekte bir araya geldi.

Öğle yemeğinde muhtar ve muhtar adaylarıyla bir araya gelen Palancıoğlu yaptığı konuşmada, “Vatandaşlarımızın ilk ulaştığı ve sıkıntılarını paylaştığı kişiler sizlersiniz. Bu yüzden sizlerle sık sık bir araya gelerek mahalle ve köylerimizde toplantılar gerçekleştirerek sıkıntı ve istekler bağlamında istişareler yapacağız’ dedi.

Palancıoğlu,  “Yol, kaldırım ve temizlik gibi işler belediyenin yapmak zorunda olduğu asli görevleridir. Sizler bunların yanında mahalle ve köylerimizdeki vatandaşlarımızın isteklerini eksiklerini yazılı raporlar halinde bizlere hazırlayın ve teslim edin inşallah göreve geldiğimiz gün itibariyle de sizlerin istekleri doğrultusunda biran önce bu çalışmalara vakit kaybetmeden başlayalım” diye konuştu.

Muhtar ve adaylar ile bire bir istişarelerde bulunan Palancıoğlu muhtarlardan gelen istek ve şikâyetleri not ederek ’ İnşallah kısa süre sonra tek tek mahalle ve köylerimizi ziyaret ederek sorunları yerinde dinceleyeceğiz’ dedi.

Yemekte davetli olarak bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Sadettin Aydın da  “Hizmet için 11 arkadaşımız başvurduk. Hizmet yapmak Adayımız Sayın Mustafa Palancıoğlu’na nasipmiş bizlere düşen bütün gücümüzle onun yanında olmaktır, öyle de olacaktır” ifadelerinde bulundu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın