ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT’TE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, geçtiğimiz aylarda hizmete giren Tekstilciler Sitesi esnafı ile yeni yerlerinde bir araya geldi.

AK Parti Kocasinan Belediye Başkan adayı Mustafa Çelik ile birlikte site esnafını ziyaret eden Başkan Özhaseki, hızla gelişen Kayseri’nin Anadolu’nun en gözde şehri haline geldiğini söyledi.

Burada yaptığı kısa konuşmada Kayseri’nin gelişim sürecine dikkat çeken Başkan Özhaseki, 20 yılda 10 bin ayrı işe imza attıklarını ifade ederek, “Şehrimiz son yıllarda çok hızlı bir gelişim süreci içerisinde. Altyapıdan, içme suyundan, yeşil alan azlığından, ulaşımdan artık sorun olarak bahsedilmiyor. İlk yıllarımızda bunları sorun olmaktan çıkardık. Sonra şehri geleceğe taşıyacak, şehrin büyümesini sağlayacak proje ve yatırımları hayata geçirmeye başladık. Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi gibi Abdullah Gül Üniversitesi gibi çok önemli tesisleri şehrimize kazandırdık. Şimdi bunlara Eski Sanayi Bölgesi ile Sahabiye ve Fevziçakmak Mahalleleri’nin dönüşümü gibi devasa projeleri eklemek istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizi daha ileriye taşımak için durmadan çalışıyoruz. Şimdiye kadar 10 bin ayrı iş yaparak hemşehrilerimizin hizmetine sunmuşuz. Bundan sonra da elimizden geldiği kadar yenilerini yapmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.

BEKİR BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Ziyarette konuşan AK Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Mustafa Çelik de Bekir Başkan’dan devralacağı bayrağı daha iyi yerlere götürmek için gayret edeceğini ifade ederek, “Şimdiye kadar işhayatımda, okul hayatımda ve siyaset hayatımda edindiğim tecrübeleri Kocasinan Belediyesi için kullanarak Bekir Başkanımızdan aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek için çalışacağız. Yeri gelmişken de burada Kocasinan Belediyesi’ni mevcut halinden alıp bugünlere taşıyan Bekir Başkanımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Özhaseki, programda ayrıca atölyeleri gezerek üretilen tekstil ürünlerini inceledi ve çalışanlara kolaylıklar diledi.ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT (1) [640x480] ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT (2) [640x480] ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT (3) [640x480] ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT (4) [640x480] ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT (5) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın