KILIÇASLANLI ÖĞRENCİLER TATİLDE DE İNGİLİZCE ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR

Kayseri Özel Kılıçaslan Liseleri öğrencileri yarıyıl tatilinin ilk haftasında da kış okulu etkinliğiyle İngilizce eğitimine devam etti.

Kış okuluna İngilizce zümre öğretmenlerinin yanında native (ana dili İngilizce olan) öğretmenler de katıldı. Özellikle yabancı öğretmenlerin; anlama, dinleme, yazma ve  konuşma becerilerinde verdiği dersler, öğrencilerin yıl içerisinde öğrendiklerini pekiştirmeye ve yabancı dillerini geliştirmeye yönelik oldu.

Kış okulu sonunda öğrenciler gerçekleştirilen bir törenle sertifikalarını aldılar. Ayrıca yüksek başarı gösteren ve derslere katılımı iyi olan öğrenciler İngilizce Zümre Başkanı Mehmet Ali Köseoğlu tarafından değişik hediyelerle ödüllendirildi. Kursa katılan öğrencilerden Orhan Soydal, programın umduğundan daha eğlenceli ve verimli geçtiğini, İngilizce yaz okuluna da katılmak için sabırsızlandığını söyledi.

Okul müdürü Salih Öngül de: ” Başarıyı elde etmenin yolu herkesin yürüdüğü zamanlarda koşmaktır. Başarıyı devam ettirmenin yolu ise yerinde saymamaktır. Bu öğrencilerimiz herkesin tatil yaptığı günlerde kış okuluna katılarak kendilerini biraz daha geliştirdiler. Öğrencilerimizi ve fedakâr öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.  dil (3) [640x480] dil (1) [640x480] dil (2) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın