Kayseri’de Magnet Hastanesi açıldı

Kayseri’de Magnet Hastanesi, dün itibariyle hizmete başladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Magnet Hastanesi Başhekimi Doktor Güven Hocaoğlu, şunları söyledi:

“Değerli hemşerilerim Magnet Hastanesi olarak 02.01.2014 tarihinden itibaren Kayseri Özel Avrupa Hastanesi’ni satın alıp, Özel Magnet Hastanesi olarak hizmet vermeye başladık. 7 yıldır sağlık hizmeti veren Avrupa Hastanesi devir işlerinden sonra magnet [640x480]kapatılmıştır.

Magnet Grubu olarak daha önceden Ankara’da hizmet vermeye başlamıştık. İnşallah bundan sonra ikinci Hastanemiz olan Kayseri Magnet Grubu olarak siz değerli Kayserili hemşerilerimize kaliteli, güvenilir, çağın teknolojisine uygun sağlık hizmetini saygın bir şekilde vermeye devam edeceğiz.”

Başhekim Dr. Hocaoğlu, açıklamasına şöyle devam etti:” Avrupa hastanesinin kapanmasından dolayı bir kısım hekimler başka hastanelerde hizmet vereceklerdir. Bizlerde Magnet Hastanesi olarak kendi kadromuzu ve diğer hastanelerden ailemize dahil olan hekim arkadaşlarımızda sizlerin hizmetinde olacağız.”

Dr. Hocaoğlu, felsefelerinin kaliteli hizmet, az ücret olduğunu ifade ederek, “Kayseri ve Kayserili hizmetin en iyisine layıktır. Magnet olarak en kısa sürede farkındalığımızı ortaya koyacağımızı kamuoyuna ilan etmekten büyük memnuniyet duyduğumuzu vurgulamak isterim” diye konuştu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın