KAYSERİ VALİSİ ORHAN DÜZGÜN, BASIN MENSUPLARINA YEMEK VERDİ

cemiyet yemek (2)Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri’de çalışan gazetecilere bir akşam yemeği verdi.

Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden gazetecileri bir araya getirmek amacıyla Elmacıoğlu İskender Et Lokantası’nda bir akşam yemeği verdiren Vali Orhan Düzgün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün 54. yıl dönümünü kutladı.  Yemeğe Kayseri Gazeteciler Cemiyeti başkanı Veli Altınkaya, yönetim kurulu üyeleri , Denetim Kurulu Başkanı Davut Güleç ile cemiyet üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Geniş bir katılımın gerçekleştiği yemekte açıklamalarda bulunan Düzgün  ”Basın, iletişimin en temel taşlarından biridir. Günlük dilde, radyo, televizyon, gazete ve dergi gibi elektronik veya yazılı basın organlarını anlatmak için kullanılan Basın kavramı, iletişim teknolojisinin gelişmesiyle birlikte artık çok daha farklı boyutlara ulaşmıştır. Toplumların aydınlanmasında, reaksiyon göstermesinde önemli bir rol üstlenen basın, internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır” diye konuştu.

Yemeğe katılan basın mensuplarına, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Kayseri Valiliği tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın