Emniyetten, Çocuklara Top’ Hediyesi

İmam Hatip [640x480] ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? tavlusun hasan nuriye ünlem ilk okulu (1) [640x480] tavlusun hasan nuriye ünlem ilk okulu (2) [640x480] tavlusun hasan nuriye ünlem ilk okulu (3) [640x480] tavlusun hasan nuriye ünlem ilk okulu (4) [640x480] tavlusun hasan nuriye ünlem ilk okulu (6) [640x480]Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, ziyaret ettikleri okullarda öğrencilere ‘Trafik Kuralları’, ‘Polislik Mesleği’ ve ‘Genel Asayiş’ konularında bilgi verirken, top da dağıttı.

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Suçla mücadelede ve güvenlik hizmetlerinin yürütülmesinde toplumsal destek ve katılımının sağlanması; Polis Teşkilatı’nın etkinliği, başarısı ve güvenirliliğinin arttırılmasında önemli bir etkendir. Hizmetlerin daha verimli ve kaliteli yürütülmesi, suç ve suçla etkin mücadele edilebilmesi, verilen güvenlik hizmetlerine gereken desteğin sağlanabilmesi amacı ile halkımızın bilgilendirilmesi kapsamında; İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Bilinçli Nesillerle Güvenli ve Huzurlu Yarınlara” Proje faaliyetleri neticesi; 26.12.2013 tarihinde Melikgazi İlçesi Tavlusun Mahallesi Hasan Nuriye Ünlem İlkokulunda (50) öğrencinin katıldığı bilgilendirme toplantısı yapılmış, toplantıda “Güven Abi ve Huzur Abla” isimli Polis maskotlarımız öğrencilere Trafik Kuralları, Polislik Mesleğinin tanıtılması ve genel asayiş konularında dikkat edilecek hususlarla alakalı bilgiler aktarmış ayrıca “Taşıtların geçtiği yollarda oyun oynamayalım” mesajını iletmişlerdir. Yapılan sunum sonrasında tüm öğrencilere boyama kitabı balon dağıtılmış derslerde faydalanılması amacıyla (4) adet top okul yönetimine teslim edilmiştir.

Ayrıca Melikgazi İlçesi Gülük Mahallesinde bulunan Hacı Hüseyin Aksakal İmamhatip Lisesinde (7) öğretmen ve (200) öğrenciye polislik mesleğini tanıtmak, genel güvenlik ve asayiş konularında bilgilendirmelerde bulunmak maksadıyla toplantı düzenlenmiştir. Toplantı sonrası katılan öğrencilere blok not defteri ve tükenmez kalem ile birlikte güvenli internet kullanımı ile alakalı hazırlanmış broşürler dağıtılmış. Okul yönetimine (3) adet top teslim edilmiştir” denildi.

Öte yandan, “Sıcak Yuvam (Soba Zehirlenmelerini Önleme)” Projesi kapsamında; Melikgazi İlçesi Keykubat Mahallesi Keykubat Camii avlusunda vatandaşlara soba kullanımı ve karbon monoksit zehirlenmelerine karşı bilgilendirmek maksatlı toplantı düzenlendiği, bir firma tarafından görevlendirilen uzman personelin, uygulamalı olarak soba kullanımı hakkında dikkat edilecek hususların aktarıldığı ve hazırlanan broşürlerin dağıtıldığı da kaydedildi

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın