Acıbadem Kayseri Hastanesi’nden Amatör Spora Destek

askf (2) [640x480] askf (3) [640x480] askf (1) [640x480]Acıbadem Kayseri Hastanesi, sporcu sağlığının korunması ve desteklenmesi amacıyla Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  (KASKF) ile protokol imzaladı.

İmza törenine Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı ile Acıbadem Kayseri Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Akbeyaz ve kulüp yetkilileri katıldı.

Acıbadem Sağlık Grubunun “Sporun ve sporcunun sağlığı Acıbadem‘e emanet” sloganıyla yola çıktığını belirten Akbeyaz, hastane olarak amatör spor kulüplerine destek vermekten memnuniyet duyacaklarını belirtti.

Bu tür desteklerin Türk sporuna önemli katkılar sağlayacağına inandıkların belirten Akbeyaz, sporun geleceği için amatör kulüplerin önemli olduğuna dikkat çekti.

Soykarcı ise amatör sporcu ve ailelerine destek vermek için çalışmalar yaptıklarını belirterek, sağlık anlamında yapılan bu işbirliğinden dolayı Acıbadem Kayseri Hastanesi’ne teşekkür etti.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın