YENİ ROTA KAYSERİ

Dönerin fastfood hali Döner-chi rotasını Kayseri’ye çevirdi. Döner-chi Kayseri’de girişimciler arıyor… Düşük yatırım maliyetiyle, yüksek kar marjı sunan Dönerc-hi lezzetlerini Kayserililerle buluşturacak..

Türk Mutfağı’nın mihenktaşlarından dönerin fastfood hali markalaşıyor… 2011 biterken sektörden vizesini alan Döner-chi, kendi işini kurmak isteyenlere yol arkadaşlığı teklif ediyor.  Bulunduğu fastfood sektörü gibi işinde de hızla ilerleyen Döner-chi, 2 ayda 4 şubeye ulaştı. 2012 hedefini 15 şube olarak belirleyen Döner-chi, Türkiye’nin tüm illerinde girişimci arıyor. Firma bu süreç içerisinde, başta alışveriş merkezleri olmak üzere kalabalık caddelerde de yer almayı planlıyor.

Düşük yatırım maliyeti ile yüksek kar marjı vaat eden Döner-chi’nin franchise bedeli ise 10 bin dolar +kdv. Yatırım bedelinin 18 ile 24 ay arasında geri kazandıran Döner-chi. Ayrıca Döner-chi’nin bağlı olduğu Helvacı Grup’un diğer markası Bursa Kebap Evi bayileri Döner-chi girişimcisi olmak isterlerse, onlardan franchise bedeli talep edilmiyor. Türkiye’nin dört bir yanında şube açmak isteyen Döner-chi nin hedefledikleri illerin başını Kayseri,Siirt, Mardin, Sivas, İzmir, Ankara ve Batman çekiyor.

Mevcut geleneksel Türk Mutfağı stratejilerinden farklı olarak, fast food tarzı döner ve % 100 yerli dana et kullanıyor Döner-chi. İstanbul’da Galeria,Carousel, Airport Alışveriş,Lovelet Avm’de şubeleri bulunuyor…

Bir cevap yazın