YAZ OKULU ÇOŞKULU BAŞLADI…

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yaz Okulu’nun 2.011 öğrencisi ve 6 ayrı merkezde, düzenlenen tören ile başladığını söyledi.

Tüm Dersler, Halk Oyunları, Tiyatro, Koro, Basketbol, Voleybol, Futbol, Bilgisayar, Yüzme ve Kort Tenisi olmak üzere toplam 10 ayrı branşta yaz okullarının başladığını ifade eden başkan Memduh Büyükkılıç, 2.011 öğrencinin Melikgazi Belediyesi Hizmet Binası Merkez, Bel-Sin, Danışmentgazi, Keykubat, İldem ve Toki olmak üzere 6 ayrı yerde yaz okuluna devam edeceklerini kaydetti.

Yaz Okulu Açılış törenin konuşması yapan Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak yol, kaldırım, asfalt, çöp toplama, park yapma gibi hizmetlerin yanında bu mekânlarda yaşayan bireylerin sosyal, kültürel, sportif ve eğitimsel çalışmalarına da katkı sağlıyoruz. Siz çocuklarımız bir eğitim süresinde yoruldunuz, şimdi dinlenme zamanı. Yaz tatilini hem dinlenerek, hem eğlenerek, hem de öğrenerek değerlendireceksiniz “ dedi.

Yaz Okulu Kursları öğrenciler, haftalık ders programının belirlenmesi ile branş öğretmenlerin gözetiminde ilk derslerine başladılar. Yaz okuluna iştirak eden her öğrenciye birer şapka ve tişört hediye edildi.

Bir yanıt yazın