TÜRKİYE PERAKENDECİLER FEDERASYONU KAYSERİLİ PERAKENDECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Perakendeciler Federasyonu(TPF), 17-18 Nisan 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde “Dönüşümü Başlat Geleceği Kazan” sloganı ile gerçekleştirilecek Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) organizasyon öncesinde Kayserili perakendeciler ile bir araya geldi. Aynı gün gerçekleştirilen Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansında ise perakendede teknoloji trendleri ve mobilite konusu işlendi.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu(TPF) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunun ilk tanıtım toplantısı Kayseri PERDER’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

TPF Başkanı Selamet Aygün; insan, marka ve teknoloji teması üzerine kurgulanan YZB 2013 hakkında Kayserili perakendecilere bilgi verdi. Aygün, katılımcıların YZB 2013 organizasyonunda, geleceği inşa ederken en önemli gücü oluşturacak olan insan, marka ve teknoloji alanında gerekli olacak atılımları gerçekleştirmek adına ihtiyacımız olan ne varsa görebileceğini ifade etti.

“Perakendeciliği Geleceğe Taşıyacağız”

‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ organizasyonu hakkında bilgiler veren ve Kayserili perakendecileri de organizasyona beklediklerini söyleyen Aygün; bu sene beşincisi düzenlenen ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ organizasyonunun geçen yıllardaki organizasyonlara göre çok daha etkin olduğunu belirtti. Aygün, “YZB organizasyonları ile yerel zincirler olarak perakendedeki gücümüzü keşfetme imkânı bulduk. Yerel olmanın avantajlarını iyi kullanmaya başladık ve küresel marka olma yolunda vizyonumuzu belirledik. Artık geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etme vaktimiz geldi. YZB 2013 ile perakendeciliği geleceğe taşımak adına harekete geçeceğiz” dedi.

Teknik Kadro Kayseri’de Buluştu

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı,  Kayseri ve yakın çevresindeki zincir marketlerin üst düzey yöneticileri, bilgi işlem ve otomasyon yöneticileri, teknik müdürler ve teknik satın almacıları market ekipman ve teknolojileri üreticisi ya da tedarikçisi firmaların üst düzey yöneticileriyle buluşturdu. 20 dakikayı aşmayan ve soru cevaplarla interaktif yapıda ilerleyen sunumlar tamamen teknoloji konusuna odaklı konferansın faydasını da üst seviyeye taşır nitelikteydi. Teknik Kadro Buluşuyor, Kayseri ve çevresindeki perakendecilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Market Ekipmanları Konferansı, bundan sonra Ankara, Konya, Adana, İstanbul organizasyonlarıyla devam edecek.

Bir cevap yazın