TÜRKİYE KİCKBOKS FEDERASYON BAŞKANI DEVELİ’DE KİCK BOKSCULARLA BULUŞTU

200 Kick boks sporcuyu bünyesinde barındıran Develi Belediye Spor Kick Boks takımının yurt içerisinde katıldığı müsabakalarda elde ettiği başarılarını tebrik etmek ve Develi şartlarında sporcuların çalışmalarını yerinde görmek için Develi’ye gelen Türkiye  Kickboks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı Develi de çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Develi  Kahya spor tesislerinde Kick bokscularla bir araya gelen Kayıcı beraberinde Asbaşkan Halil Dürüst, Kayseri  İl temsilcisi Yaşar Kurt,Dünya şampiyonu Milli Antrenör Ali Kale Milli Hakemlerden Murat Seçilir  de hazır bulundular.

Çalışmalar hakkında bilgilendirme yapan Develi belediye Spor Kick boks Antrenörü Özben Şimşek; Federasyon Başkanı ve beraberindeki heyetin Develi İlçesini ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve yaklaşık on yıldan beri Develi İlçesinde binlerce gencimize Kick Boks sporunu sevdirdiklerini belirterek tek sorun Milli olma yolunda destek talep ediyoruz Kıt imkanlarımızla  bir yere kadar sporcu yetiştirebiliyoruz dedi.

Develi Belediye Spor Kick Boks takımı sponsorlarından Norm yapı Genel Müdürü ve elektrik mühendisi sporun ve sporcunun dostu genç iş adamı Yavuz Özcan’ı da katkılarından dolayı tebrik eden Kayıcı; Kickboks spor dalına Develi İlçesindeki ilgiden memnuniyetini dile getirerek Develi Kick boks sporunun  kalesi diye biliriz. Bu sporcuların yetişmesinde emeği geçen katkısı olan herkesi tebrik ediyorum Federasyon Başkanı olarak Develili başarı gösteren sporcularımıza Milli takım yolunda destekçi olacağım dedi.

İlçeye gelişinde çiçeklerle karşılanan Federasyon Başkanı Salim Kayıcı Develi ziyaretinde Kaymakam Enver Ünlü ve Belediye Başkanı Recep Özkan ile de bir araya gelerek Kick Boks sporu ve spor tesisleri hakkında görüşmelerde bulundu.

Bir yanıt yazın