TÜMSİAD’DAN BEDEN DİLİ EĞİTİMİ

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) Kayseri Şubesi tarafından Elektronik Y. Mühendisi Ali Eren’in konuşmacı olarak katıldığı Beden Dili Eğitimi konulu seminer gerçekleştirildi.

Dernek Merkezi Seminer salonunda gerçekleştirilen seminer öncesi konuşan Şube Başkanı Nusret Uğurlu şunları söyledi : “Bugün Avrupa Birliği Kobi Haftası etkinlikleri kapsamında planladığımız etkinliklerin ikincisi olan Beden Dili Eğitimi konulu seminer dolayısıyla burada bulunmaktayız. AB Kobi Haftası etkinliklerinin derneğimiz için ne kadar önem arz ettiğini biliyoruz. TÜMSİAD olarak iki yıldır birinci olarak bunu ispatladık ve 37 ülke arasından ülkemize de kazandırdığımız birincilikle de ayrı bir gurur yaşadık. Bu yıl da aynı başarıyı yakalayabilmemiz için planladığımız etkinliklerimizi aynı çaba ve gayretle gerçekleştirmemiz çok önemli. Yoğun iş programlarından vakit ayırarak seminerimize iştirak eden üyelerimize candan teşekkür ediyor, katılamayan üyelerimizi de diğer etkinliklerde derneğimize bekliyoruz.”

Seminerde konuşmacı olan Ali Eren, Beden Dili ve İletişim konularının günlük hayatta çok dikkat edilmesi gereken unsurlar olduğunu dile getirerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok küçük şeyler olarak nitelendirdiğimiz davranışlar bazen karşımızdaki insanları üzme ve kırma noktasına bile getirebiliyor. Bu anlamda insanların oturuş kalkışlarına, el, yüz ve mimiklerine, konuşma üslubuna bile oldukça dikkat etmeleri gerekmekte. Böyle önemli bir konunun üzerinde duran dernek yönetimini tebrik ediyorum.”

Oldukça etkili ve keyifli geçen sunumun ardından Şube Başkanı Nusret Uğurlu tarafından Ali Eren’e bir plaket takdim edildi.

Bir yanıt yazın