TSM Sanatçısı Berrin Şener’den Güzel Türkçemize destek konseri

Her telden,Solistler geçidi,şarkılardan bir demet,makamlar ve şarkılar,arşivlerden mikrofona,sazende bestekarlar, programlarının da yapımcısı olan Türk Sanat Müziği sanatçısı Berrin Şener Türkçenin yıldızları programına şarkılarıyla destek verdi.

Develi belediyesi Mustafa Aksu Kültür Merkezinde düzenlenen Türkçenin yıldızları olarak bilinen,Kaşgarlı Mahmut,Ali Şir Nevai,Yunus Emre,Mehmet Akif Ersoy,Yahya Kemal Beyatlı konulu programa şarkılarıyla eşlik eden solist Berrin Şener’in konseri gençlerin Türk Sanat Müziğine ilgisinin artmasına katkı sağladı.

Belediye Başkanı Recep Özkan,Başkan Yardımcısı İsmail Develioğlu ,Belediye Meclis üyeleri ve Develi İmam-Hatip Lisesi ile Kız Meslek Lisesi öğrencilerinin de izlediği programın sunuculuğunu TRT Program yönetmenlerinden  Ramazan Bakkal yaptı.

Berrin Şener’in Konseri sonrasında Başkan Recep Özkan Develi İlçesinin kuruluşunun 142 yılı anısına solist Berrin Şener’e plaket takdim etti.

Çanakkale ve kahramanlık şarkıları yanı sıra Türk Snat Müzüiğinin unutulna değerlerini gençlere sevdirmeye gayret eden Berrin Şener’in Konseri sonunda öğrenciler de Sanatçı ile fotoğraf çektirme yarışına girdiler.

Bir cevap yazın