Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi 3. Dönemde 260 Mezun Verdi

Erciyes Üniversitesi Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi bu yıl 3. Dönemde 360  mezun verdi.

Mezuniyet töreninde öğrencilerin bir hayli gururlu ve heyecanlı olduğu gözlendi. Dört yıllık bir öğrenim dönemi sonrasında mezun olan öğrencilerin aileleri ve yakınları onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenen törene Vali Mevlüt Bilici, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamza Çakır ve öğretim görevlileri katıldı. Prof. Dr. Hamza Çakır yaptığı konuşmasında öğrencilere nasihatlerde bulunarak, “Bu sevinci hak ediyorsunuz. Bundan sonraki iş hayatınızda okulda aldığınız bilgileri de kullanırsanız daha da başarılı olursunuz” diye konuştu.

Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi öğrencilerinden Gazetecilik bölümü öğrencisi Metin Faruk Tamer, dört yıl sonrasında mezun olmanın çok büyük bir gurur verdiğini belirterek, “Dört yıllık süre sonrasında mezun olduk. İyi kötü günlerimiz geçti. Bu zamanda öğrenci olmanın zorluklarını ve aynı zamanda güzelliklerini yaşadım. Çok güzel dostluklar kurdum. Bu dört yıllık dönemde bana emek veren ve benden desteğini esirgemeyen aileme öğretmenlerime ve arkadaşlarıma minnettarım.

Tüm arkadaşlarıma bundan sonraki hayatlarında daha başarılı olmayı diliyorum” şeklinde konuştu. Öğrenciler daha sonra Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde kep atarak ve yemin ederek mezun olmanın tadını çıkardı

Bir cevap yazın