Stk’lardan Gazeteciler Cemiyeti Ziyareti

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ali Yavuz ve beraberindekiler, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’yı ziyaret etti.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ağırlayan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, “Maalesef bu lanet olası terör durmuyor. Bunlara dış güçler destek veriyor. Acı ki dış güçlerin desteğini Türk milleti çok yakından biliyor ama terör örgütünün uzantıları 74 milyona tamamen meydan okurcasına meclis kürsüsünde mikrofonlar karşısında teröre çağrı yapabiliyor. Kayseri’de hain saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin cenaze defin töreninde terör örgütüne yakın bir milletvekili dağdakileri teşvik eden çağrılar yapabiliyor. Doğrusu milletimiz bunu şüphesiz gözlüyor. Ama inşallah Türk Silahlı Kuvvetleri, güvenlik güçlerimiz ve polisimiz milletimizin desteğiyle bu işin üstesinde gelir.” diye konuştu.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ali Yavuz ise, “Bizim sıkıntılarımız büyük. Aslında son zamanlarda terörle mücadele ediliyor ama bize göre yeterince edilmiyor. Terörle mücadele ederken tüm siyasi partilerin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerekir. Bizim muhatap alamadığımız malum parti hariç diğer siyasi partilerin menfaatlerini bir kenara bırakarak bu terörün bitirilmesi güç birliği yapması gerekir.” şeklinde konuştu.

Bedelli askerlikten gelecek paranın takipçisi olduklarını belirten Yavuz, “İnşallah bu bedelliden kazanılan paranın şehit aileleri, gazilere ve özürlülere dağıtılacağını söylediler. Bu paranın söyledikleri yerlere ulaşmasını istiyoruz ve başka yerde kullanılmaması için takipçisi olacağız.” ifadelerini kullandı.

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nden sonra Anadolu Reklamcılar Derneği ve Türk Ocakları da Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Bir yanıt yazın