Sohbet, İkram ve Spor Karşılaşmaları

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi bünyesinde yer alan birimlerde çalışanlara yönelik sohbet, ikram ve spor karşılaşmaların yapıldığı moral günlerinin devam ettiğini bu etkinliğin bir bakıma hizmet içi eğitim semineri gibi olduğunu bildirdi.

Melikgazi Belediyesinin örnek ve referans belediye olmasında çalışanların birbirleri ile olan dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinin büyük etkisi olduğunu ve birimler arasında uyumun çalışmalara ivme kazandırdığını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Çok amaçlı ve büyük ölçekli yatırım ve hizmetlerde emeği geçenlerin yorgunluklarını, streslerini atmaları için düzenlediklerini belirtti.

Motivasyon toplantısına katılan belediye çalışanları ile sohbet eden ve onlar ile eğlenceye iştirak eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları kaydetti:

“Yoğun iş programında çalışanlar aynı amaç ve gayret içerisindeler. Asfalt, temizlik, geri dönüşüm ve atölye ile zabıta birimlerinde çalışanların belediye işi yapmalarına rağmen mekânların ayrı olmasından dolayı birbirini şahsen tanımıyorlar.  Biz de hem birbirini tanımaları, sohbet etmeleri hem de bir nebze de olsa eğlenmelerine yardımcı olmak, birbirleri ile spor karşılaşmaları yaparak stres atmalarını sağlamak istedik. Bugün belediyemizin Personel, Yazı işleri, Hukuk, Basın yayın, Bilgi İşlem ile mali Hizmet birimlerinde çalışanlar bir araya gelerek sohbet ettiler, ikram edilenleri paylaştılar. Sonrasında ise bir kısmı yüzme havuzunda, bir kısmı voleybol, bir kısmı da basketbol oynayarak eğlendiler. Bu tür etkinlikler ile hem bireylerin daha iyi tanışması, hem birimler arasında kaynaşma hem de genel çalışma temposunu yükseltme açısından büyük faydası olmaktadır“

Bir cevap yazın