POLİS ÇİFTİN NİKAHTAKİ ZOR ANLARI

Kayseri’nin Develi ilçe Kaymakamı Enver Ünlün’ün, nikah şahitliği yaptığı düğünde beş çocuk ve sigara şartı ile  nikah masasında  damat polis memuruna zor anlar yaşattı.

Develi İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Polis memurları Ceylan Aslan  ve Taner Bahşi Çiftinin nikah şahidi Develi kaymakamı Enver ünlü ve İlçe Emniyet Müdürü Ömer Aydın oldu.

Belediye Başkanı Recep Özkan tarafından kıyılan nikah da Şahit olur musun sorusuna Kaymakam Enver ünlü Sigara bırakma şartı getirince Nikah biraz uzun sürdü. Törene katılanların destekleri ve Gelin adayı Polis Ceylan’ın da ısrarı sonucu Damat adayı Polis Taner Bahşi 30 Ağustota yapılacak olan Düğün merasimine kadar  sigarayı bırakacağını söyleyince Kaymakam İmza attı .Gelin daha da kurnaz çıkarak bir de yaptırım getirelim deyince eğer tekrar sigaraya başlarsa Damat,Gelin adına bir taksi almayı da taahhüt etti.

İşin en zor tarafı ise Evlenme Cüzdanı tesliminde yaşandı. Kaymakam Üç Çocuk önerisinin Beş çocuğa çıktığını belirterek beş çocuk tavsiyesini yaptı.

Kaymakam Enver Ünlü;bir hafta önce kalp krizi geçiren babasının kalp krizi geçirmesinde Sigaranın etkisini görünce kendisi de sigarayı bırakma kararı aldığını ve sigara içenlere de bir an önce sigarayı bırakmalarını tavsiye ediyorum dedi.

Bir yanıt yazın