ÖZHASEKİ, PERSONELLE BİRARAYA GELDİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, belediyede görev yapan genç personelle bir araya gelerek sohbet etti.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Kayseri’nin en itibarlı kurumunda görev yaptıklarına dikkat çeken Başkan Özhaseki, vatandaşlara gereken ihtimamın ve yumuşaklığın gösterilmesinin belediyede görev yapmanın en önemli şartlarından birisi olduğunu söyledi.

“Burada bir yandan evinizin nafakasını kazanırken bir yandan da Allah’ın rızasınıkazanırsınız. Çünkü yaptığınız işten, gösterdiğiniz güleryüzden hoşnut olan insanlar size arkanızdan dua eder” diyen Başkan Özhaseki, belediyeciliğin bu açıdan çok elverişli bir yapıya sahip olduğuna dikkat çekti.

İş yapma konusunda sonuna kadar yetkili ve sorumlu olduklarını ifade eden Başkan Özhaseki, belediye malının birilerine hatır gönül ilişkisi içerisinde dağıtılmasının ise kul hakkını doğuracağını kaydetti.

Personeli siyaset yapmamaları konusunda uyaran Başkan Özhaseki, herkesin kendisini geliştirmesi gerektiğine vurgu yaparak, “Hem işinizle ilgili hem de sosyal çevre olarak kendinizi geliştirin. Ayrıca değişik aktivitelerin içinde olun, seminerlere, konferanslara katılın ve bol kitap okuyun” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın