Osb Yönetimi, Türk-Alman Ekonomi Görüşmelerine Katıldı

Kayseri Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü ve yönetim kurulu üyeleri, Almanya’nın Mönchengladbach kentinde 4.’sü düzenlenen Kuzey Ren Vestfalya Türk-Alman Ekonomi Görüşmelerine katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldıkları program öncesinde, Kayseri heyeti, kardeş şehir Krefeld Belediye Başkanı Gregor Kathstade tarafından karşılanarak Krefeld ekonomisi hakkında bilgi aldılar.

Kayseri heyeti, Ekonomi Gününde ilk olarak Borussia Mönchengladbach Başkanı ve TD-IHK Başkan Yardımcısı Rolf A. Konigs’in eşliğinde, Borussia-Park Stadyumu’nu gezdiler.

Ekonomi Gününde düzenlenen Yatırım Uzmanları Paneli’nde konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü, Kayseri Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmalar ve yatırım fırsatları hakkında Alman işadamlarına bilgiler verdi.

Ekonomi Günü etkinliğinden sonra Kayseri heyeti Krefeld’de faaliyet gösteren sanayi tesislerinde incelemelerde bulundular.

Bir yanıt yazın