ÖĞRETMENLER KCETAŞ’TA BİRARAYA GELDİ

Arif Molu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 2011-2012 yılı son öğretmenler kurulu toplantısı KCETAŞ konferans salonunda yapıldı. KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci de toplantıya katılarak öğretmenlere hitaben kısa bir konuşma yaptı. Büyükkeçeci konuşmasında enerji tasarrufunun önemi ve enerjinin bilinçli kullanımına yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Arif Molu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin 2012 yılı son öğretmenler kurulu toplantısı Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci, Okul Müdürü Süleyman Çalışkan, Okul Aile Birliği Başkanı Zafer Işık, Okul Aile Birliği Onursal Başkanı Mehmet Aydoğan,  2. Başkan Mahmut Hasarpa ve öğretmenler katıldı.

Toplantıda öğretmenlere hitaben bir konuşma yapan KCETAŞ Genel Müdürü kurum olarak eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirterek şunları söyledi:

 “Teknik ve endüstri  meslek lisesi müdürlerimizi , öğretmelerimizi burada misafir etmekten son derece memnunuz.Okulumuzun çok çalışkan bir okul olduğunu biliyoruz.Çeşitli seminer ve konferanslar vererek çevremizi bilgilendirmek açısından diğer okullara da örnek teşkil eden konumdasınız.Çalışmalarınızı sürekli takdir etmekteyiz . Çalışmalarınıza yardımcı olabilmek adına KCETAŞ olarak her zaman siz değerli öğretmenlerin yanındayız.” dedi .

Okul Müdürü Süleyman Çalışkan ise KCETAŞ genel Müdürü Şadi Büyükkeçeciye eğitim ve öğretmenlere verdiği destekten ötürü teşekkür etti. Okul Aile Birliği Onursal Başkanı Mehmet Aydoğan ise okullarına her zaman desteğini esirgemeyen KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci’ye teşekkür ederek “Bizlerin her zaman yanında oldunuz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize her zaman gereken ilgi ve desteği verdiniz. Bugünde bizleri burada ağırlayarak misafir ettiniz. Sizlere tüm okul yöneticilerim ve öğretmenlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” diyerek çiçek takdim etti.

Yapılan konuşmaların ardından KCETAŞ’ın tanıtım filmini izleyen okul yöneticileri ve öğretmenler 2011-2012 öğretim yılının son öğretmenler kurulu toplantısını gerçekleştirdiler.

Bir yanıt yazın