Musul Sanayi Odası Başkanı’ndan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine Ziyaret

Kayseri’de, Musul Sanayi Odası Başkanı Haluk Avni Kasım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan’ı makamında ziyaret etti.

Musul Sanayi Odası Başkanı Haluk Avni Kasım’ı makamında ağırlayan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan, “Bugün Kayserimizde Mobilya Yan Sanyi fuarı açıldı. Ben öncelikle Esnaf Odaları Birliği adına hepinize hoş geldiniz diyorum. Misafirlerimizle tanışmak bizim için ayrı bir mutluk oldu. Özellikle ülkelerin, insanların ve ticaretin yakınlaşması gerçekten güzel bir durum. Her ne kadar Ankara ve İnegöl mobilya şehri olarak söylense de mobilyanın başkenti Kayseri’dir. Yine bizim özellikle çelik kapı imalatında büyük fabrikalarımız var. Bu fabrikalarda ayda 50 bin kapı üretiliyor. Bunun yanı sıra mobilyanın kanepesi, koltuğu, çekyatı Kayseri’de üretiliyor” diye konuştu.

Musul Sanayi Odası Başkanı Haluk Avni Kasım ise, “Bende sizlere çok teşekkür ediyorum. Bizim Kayseri’ye 2. gelişimiz. Bugün fuar için geldik. Kayseri’ye gelmekten çok mutluyuz” dedi.

Konuşmaların ardından Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan

Musul Sanayi Odası Başkanı Haluk Avni Kasım’ kilim hediye ederken, Kasım ise Alan’a saat ve hurma hediye etti.

Bir yanıt yazın