MODA GÜNLERİ KAYSERİ’YE GELİYOR

Aralarında Kayseri’nin de bulunduğu bazı illerde tekrarlanacak olan Philips’in Burda Dergisi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği Moda Günleri’nin ilk durağı olan İzmir’de moda dünyasının duayenlerinden Canan Göztepe ile buluşan İzmirli kadınlar, moda ve keyif dolu bir gün geçirdi.

Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Philips ile Burda Moda Günü’nde İzmirli kadınlar, Philips yetkilileri ve Canan Göztepe ile biraraya geldi. Moda Sohbetleri başlığı altında gerçekleştirilen sohbette Göztepe, işe giderken ne giyileceğinden bir kadının dolabında mutlaka olması gereken kıyafetlere, günün hangi saatinde nasıl giyinilmesi gerektiğinden bir giysinin ufak dokunuşlarla nasıl değiştirilebileceğine kadar çeşitli moda tüyolarını kadınlarla paylaştı. Bu sohbette ayrıca doğru ütüleme yöntemlerine de geniş yer verildi. Dikiş dikerken profesyonellerin ütüyü nasıl ve nerelerde kullandığı, en doğru nasıl ütü yapıldığı, pantolon, gömlek ve eteğin nasıl ütülenmesi gerektiği bilgileri de kadınlar tarafından dikkatle dinlendi.

Günün sonunda gerçekleştirilen Philips Yarışmaları’nda da eğlenceli anlar yaşandı. En hızlı ve en güzel şekilde ütü yapan kadılara, dünyanın 1 numaralı ütü markası* Philips’in Akıllı Ütüleri armağan edildi.

Philips ile Burda Moda Günleri, önümüzdeki aylarda Adana, Trabzon ve Kayseri illerinde gerçekleştirilecek

Bir cevap yazın