Mobilya Fuarı Açıldı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen, Kayseri Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar ve Orman Ürünleri Fuarı’nın açılışı yapıldı.

Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenen fuara Vali Mevlüt Bilici, Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın, Melikgazi Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitçi, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan, Musul Sanayi Odası Başkanı Haluk Avni Kasım ve çok sayıda işadamı katıldı. Açılış konuşmasını yapan

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Geçtiğimiz ay başarı ile tamamladığımız ve mobilya sektöründe önemli ses getiren mobilya fuarının ardından bugün Kayseri’de ilk kez yan sanayi fuarı ile karşınızdayız. Sektör ilk kez bu sene Kayseri’de buluşuyor. Mobilya sektöründe kullanılan her türlü malzeme aksesuar bu fuarın içerisinde yer almakta. Tüm sanayicilerimizin ilgililerin bu fuarı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Esnaf ve Snatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan ise, “Kayserinin ticaret şehri olmasında sanayi şehri olmasında Ahi Evran’ın da Kayseri’de yaşamış olmasının etkileri vardır. Ben fuarcı arkadaşlarımızı kutluyorum. Artık teknoloji ve bilgisayar çağı ise hala insanlar görerek almayı arzu ediyorlar” ifadelerini kullandı.

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu da, “Özellikle son 25 yıldır Türkiye’de fuarlar tanıtıma büyük ölçüde imkan sağlayan mekanlar haline gelmiştir. Günümüzdeki yoğun rekabet ortamı nedeniyle fuar hizmetlerinden kaçınmak mümkün değildir. Fuarlara iştirak eden firmalrın iç ve dış satışlarının sürekli arttığını görmekteyiz” diye konuştu.

Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar ve Orman Ürünleri Fuarı’nın 31 Mayıs – 03 Haziran tarihleri arasında ziyarete açık olacak

Bir cevap yazın