MİLLETVEKİLLERİ OSB’DE İŞÇİLERİN SIKINTILARINI DİNLEDİ…

AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz ile il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri,  Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işçilerle bir araya gelerek sıkıntıları diledi.

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ‘de perde sistemleri üretimi yapan bir fabrikayı ziyaret eden AK Parti Kayseri Milletvekilleri ve beraberindeki heyet,  işletme sahibi Halil Yalçın’dan fabrika hakkında bilgi alarak işçilerle öğle yemeği yedi.

Yemek sonrası konuşan işletme sahibi Halil Yalçın, AK Parti Kayseri milletvekillerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şuan alışık olmadığımız bir düzeni yaşıyoruz. Şimdiye kadar seçtiğimiz vekiller Ankara’ya gittiklerinde arkalarını unutuyorlardı. Ama AK Parti milletvekilleri bu düşünceyi ortadan kaldırdılar. Milletvekilleri işçilerle yemek yeyip, birebir sıkıntıları dinlemek amacıyla buradalar” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de, her hafta il yönetimi tarafından belirlenen bir  fabrikayı ziyaret ettiklerini ve işçilerin sıkıntılarını dinlediklerini belirterek,  AK Parti olarak işçilerin her zaman yanında olduklarını, sıkıntı ve problemlerini çözme aşamasında da her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

 AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya ise, AK Parti iktidarı ile Türkiye’nin, Dünya devletleri arasında itibarının yükseldiğini dile getirerek, “Vatandaşlarımızda AK Parti iktidarının yapmış olduğu çalışmaları destekliyor, teşvik ediyor ve onaylıyorlar. Bizim yüzde 37’lerde aldığımız emanet şu günlerde, yüzde 50’nin üzerine çıktı. CHP Grup Başkanvekili var. Emine Ülke Tarhan, yaklaşık 1.5 aydır partisinin toplantılarına katılmıyormuş. Gerekçesi ise, AK Parti’nin oyları artıyor, bizim oyumuz azalıyor. CHP olarak proje üretemiyoruz, vatandaşlara bir şeyler anlatamıyoruz. Bizim siyaset yapmamıza gerek yok gibi açıklamalarda bulunmuş. Dolayısı ile bu nedenlerden parti çalışmalarına katılmıyormuş. Bu partinin genel başkanından sonra, partiyi emanet edilen ikinci kişi. Yani grup başkanvekili. Tabii bu onların kendi iç hesaplaşmaları, kendi iç çatışmaları devam edip gidecek. Bizlerde samimi ve Allah rızası için çalışma var. Hiç bir milletvekili bir hesap için buralara gelmedik. Milletvekili olarak bize görev verildi. Bizlerde bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Milletvekilleri konuşmaların ardından işçilerin sorularını yanıtladı.

Bir yanıt yazın