MELİKGAZİ BELEDİYESPOR OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

Melikgazi Belediyespor Olağan Genel kurulu.belediye meclis salonunda yapıldı.Genel Kurula Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,Kulüp Başkanı Mahmut Danacı,Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Halil Özdemir ve üyeler katıldı.

Üyelerin çoğunluğunun katıldığı,Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda,divan başkanlığını Arif Bakırtaş,katip üyeliklerini ise Mustafa Yapan e Ali Süslü yaptı.

Yönetim kurulu ve denetim kurulu raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından, yeni yönetim,denetim ve disiplin kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Yapılan oylamada Dr. Mahmut Danacı,2 yıl süre ile yeniden başkanlığa seçilirken, yönetimde Hayati Karaaslan, Sabri Büyükbahçeci, Cenani Ayaydın, Haşmet Vahit Öztürk, Sezai Yılmaz ve Yücel Erbay yer aldı.

Genel Kurulda Recep Sarıbaş, Ahmet Yalçın, Mustafa Yapan, Ali Süslü, Ali Altıparmak ve Hamid Taşkanat yedek üyeliğe,

Serdar Öztürk, Mehmet Yavaş,Okan Erdoğan Denetim Kurulu asil üyeliklerine, Mehmet Mehmet Yerebasar ,Erol Ünlü ve Abdülhakim Aksöz denetim kurulu yedek üyeliklerine,

Arif Bakırtaş,Mustafa Türkmen ve İhsan Aşıcıer disiplin kurulu asil üyeliklerine, Şükrü İşler, Ayhan Aslan ve Halil İbrahim Yemlik disiplin kurulu yedek üyeliklerine seçildiler.

Genel Kurulda ayrıca Melikgazi Belediyespor’un Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na üye olması maddesi de oylandı ve kabul edildi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç genel kurulda bir konuşma yaparakşunları söyledi;

“ Her zaman olduğu gibi yine gençlerimize spor yapma imkanı sağlamak en büyük hedefimizdir. Amatör spora olan desteğimiz hükümetimizin politikalarıçerçevesinde ve bütçemizden ayrılan imkânlar nispetinde her türlü yasal çerçevede sürmektedir. Gerek basketbol, gerekse voleybol branşlarında kulübümüz Kayseri’de ve ülkemizde ses getirerek, bizim yüz akımız olmuşlardır. Yıllar önce antrenman yapacak salon bulamazken şu anda ,her bölgede yaptığımız salonlar ile gençliğe ve eğitime spor yapabilme imkanısağlıyoruz.Bununda hep beraber meyvelerini topluyoruz ve toplamaya da devam edeceğiz. Yönetimin bundan böyle daha da gayretli olmalarını tavsiye ediyorum, çünkü Kayserimize birinci ligde mücadele edecek bir erkek basketbol ve voleybol takımı çok yakışır.” dedi

Bir cevap yazın