MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLİYOR…

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her zaman destek olduklarını ve hizmet ile yatırımlarda bulunduklarını söyledi.

Melikgazi Belediyesince 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında başarılı olan okul birincileri için Gülltepe Parkında düzenlenen bisiklet hediyesi törenine Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikmen, Mahalle Muhtarları, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri, belediye daire müdürleri ile 129 öğrenci iştirak etti.

Melikgazi Belediyesinin her zaman eğitime destek, öğrencilere ise şevk ve heyecan verdiğini belirten Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim, başarıöğrencilerin ödüllendirilmesinin çok anlamlı olduğunu söyledi.

Melikgazi Belediyesince her yıl öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler yaptıklarını ve öğrenceleri yoğun ders ortamından bir nebze de olsa ayırarak eğlenceler düzenlediklerini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “ Melikgazi İlçe sınırları içerinde 129 okul bulunmaktadır. Bu okullara birer yazı yazarak okul birincilerin isim listesini istedik. Bu okul birincilerine ise bugün birer bisiklet vererek onları hem ödüllendirmek istedik. Bu çalışma ile hem başarıyıödüllendirdik, hem başarı için rekabetini oluşturduk hem de bisiklet ile ulaşımı özendirdik “dedi.

İsim isim çağrılarak başarı öğrencilere bisikletlerin hediye edildiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, başarının her zaman ödüllendirilmesi gerektiğini çünkü toplumun dinamiklerini sağlam temellere oturması için çalışmanın ve başarının büyük önemi olduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın