Kocasinan’a Kutlu Doğum Teşekkürü

Kutlu Doğum Haftası’na sağladığı katkı ve destekten dolayı Diyanet İşleri Başkanlığı, Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız’a teşekkür etti.

Başkan Bekir Yıldız Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in dünyaya teşrifleri Kutlu Doğum’un kutlamaları kapsamında 10 bin gül ve 10 bin kitapla destek olmalarından dolayı Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Kocasinan Belediyesi’ne teşekkür ettiğini söyledi.

Kayseri İl Müftüsü Ali Maraşlıgil, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in Kayseri’de düzenlenen Kutlu Doğum Kutlama Programı’ndan büyük memnunluk duyduğunu belirterek,” Kocasinan Belediyemiz ve Başkanımız Kutlu Doğum’a büyük katkı sağlamıştı. Diyanet İşleri Başkanlığımız ve Müftülüğümüz de bu destek için teşekkür etmek istedi. Bu amaçla Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Görmez, Kocasinan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Yıldız’a gönderdiği teşekkür plaketini sunmak için bizi görevlendirdi. Size çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Hayatının en anlamlı ve en güzel teşekkürünü Kutlu Doğum için aldığını vurgulayan Başkan Bekir Yıldız,”Güzelliklerin paylaşılması ve desteklenmesi gerekir. Bu tür güzelliklerin tertip edilmesi için sizler ne isterseniz hiç çekinmeden bildirin biz de elimizden geldiğince yardım ederiz” dedi.

Müftü Maraşlıgil, Başkan Yardımcısı Esat Öztürk’e de bir teşekkür plaketi verdi.

Bir yanıt yazın