Kocasinan Nikah Memurunu Evlendirdi

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, en ilginç nikahlardan birini gerçekleştirip nikah memurunu evlendirdiklerini söyledi.

1994 yılında kurulan Kocasinan Belediyesi Nikah Memurluğu’nda çok ilginç nikahlar gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkan Bekir Yıldız,” Mutluluklara ortak olmak, paylaşmak gerçekten çok güzel bir duygu. Bugüne kadar 40 bin nikah kıydık. 8.8.2008 tarihinde 88 genç çifti toplu nikahla evlendirdik. 20 yıllık evli 5 çocuk sahibi ailenin bütün bireylerini nikah masasında bir araya getirdik. Bugün de ilginç bir nikahla nikah memurumuzu evlendirdik. Genç çiftlere mutluluklar diliyorum” dedi.

Kocasinan Belediyesi Nikah Memuru Naim Koç, damat koltuğunu merak edip Seçil Seven’le nikah masasına oturdu. Bu kez damat koltuğuna oturan Naim Koç’un nikahını İnsan Kaynakları Müdürü Oğuzhan Postallı kıydı. Postallı, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde geçen yıllarda staj yapan Seçil Seven’i de Naim Koç gibi belediye personeli kabul ettiklerini hatırlatarak,” Gelin de damat da bizim. Ama Nikah Memurumuz Naim Koç’un damat koltuğunda neler hissettiğini merak ediyorum” dedi.

Nikah memuru iken rahat konuşan, gülen ancak bu nikahın damadı olan Naim Koç, önce yutkundu, konuşamadı biran, biraz tutuldu, sadece” gerçekten çok zormuş. Anlatılmaz yaşanır” diyebildi Gelin Seçil ayağına basarken. Hem nikah memuru hem damat olan Naim Koç ayağının acısıyla şaşkınlık içinde Seçil Seven’e, ‘evet’ derken damat  koltuğunu da yadırgamanın huzursuzluğunu yaşarken Evlilik Cüzdanı da çoktan gelin hanıma teslim edilmişti.

Damat koltuğundan kalkarak arkadaşlarının tebriklerini kabul eden Nikah Memuru Naim Koç diğer nikah memurunun başka bir nikahta olması nedeniyle sıradaki nikah için yine nikah masasına oturdu. Bu kez Damat değil nikah memuru olarak.

Bir yanıt yazın