Kınaş İnşaat -Kayseri Forum’dan keyifli, kazançlı alşveriş

Kayseri ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kayseri, yeni ‘ev’lileri ağırlamaya hazırlanıyor.

Kayseri’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Kınaş İnşaat, başlattığı kampanyayla 15 Mayıs tarihine kadar projelerinden ev satın alanlara, aldıkları konutun değerine göre Forum Kayseri’de gönüllerince harcayabilecekleri hediye kartı veriyor.

Sadece Kayseri’nin değil aynı zamanda Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre iller için de ticari, sosyal ve kültürel bir cazibe merkezi olan Forum Kayseri, bölgenin inşaat sektöründeki lider firması Kınaş’la örneğine az rastlanacak bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği ile karşılıklı kurumsal fayda sağlamayı planlayan Forum Kayseri ve Kınaş İnşaat, aynı zamanda müşterilerinin kazançlı olmalarını da hedefliyorlar.

Konuyla ilgili 25.03.2013 günü basın toplantısı düzenleyen Forum Kayseri Alışveriş Merkezi Müdürü Gamze Ergel ile Kınaş Yapı Endüstrisi Satış Pazarlama Koordinatörü Ömer Faruk Kınaş, 23 Şubat- 15 Mayıs 2013 tarihlerinde Kınaş İnşaat’tan ev alan müşterilere aldıkları ev tutarına göre 1000TL ile 8000 TL tutarında Forum Kayseri’de kullanılmak üzere Kınaş hediye para kart verildiğini açıkladılar.

Yetkililer, Kınaş İnşaat’ın 8 ayda 8 yeni proje kampanyası ile kaliteli konutları çok avantajlı şartlarla sunmanın yanında Forum Kayseri’de de bedava ve keyifli alışveriş imkanı sağlandığının altını çizdiler.

8 bin TL değerinde bedava alışveriş

Forum Kayseri ve Kınaş İnşaat’ın işbirliği ile hayata geçirilen çalışma doğrultusunda; Kınaş İnşaat’tan ev alarak yuvalarını kuranlar, hediye kartını, Forum Kayseri’de 31 Aralık 2013 tarihine kadar kullanılabilen Forum Kayseri’deki anlaşmalı banka üyesi mağazalarda geçerli Kınaş Hediye Para Kart verecek. Bu sayede müşteriler bedava alışveriş yapma imkânı bulacak ve nakit alışveriş gibi kartta bulunan limit dâhilinde harcama yapabilecekler. Kartın limiti alınan konut değerine göre 1000TL ile 8000 TL arasında değişecek.

Bir cevap yazın