688 sayılı yeni bir Kanun Hükmünde Kararname yayımlandı. KHK’ya göre daha önce kamudan ihraç edilen 416 çalışan görevlerine iade edildi.
İşte 688 sayılı KHK metni;
Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’nca 20/3/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır.
İade hükümleri
MADDE 1 – (1) Ekli listede yer alan kamu görevlileri, ilgili kanun hükmünde kararnamenin eki listelerin ilgili sıralarından çıkarılmıştır.
(2) İlgili kanun hükmünde kararname hükümleri, birinci fıkrada belirtilen kişiler bakımından tüm hüküm ve sonuçlarıyla birlikte ilgili kanun hükmünde kararnamenin yayımı tarihinden geçerli olmak üzere ortadan kalkmış sayılır. Söz konusu personelden bu maddenin yürürlük tarihinden itibaren on gün içerisinde göreve başlamayanlar çekilmiş sayılır. Bu kapsamda göreve başlayanlara, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihten göreve başladıkları tarihe kadar geçen süreye tekabül eden mali ve sosyal hakları ödenir. Bu kişiler, kamu görevinden çıkarılmalarından dolayı herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz. Bu personelin görevlerine iadesi, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihte bulundukları yöneticilik görevi dışında öğrenim durumları ve kazanılmış hak aylık derecelerine uygun kadro ve pozisyonlara atanmak suretiyle de yerine getirilebilir. Bu maddeye ilişkin işlemler ilgili bakanlık ve kurumlar tarafından yürütülür.
Yürürlük
MADDE 2 – (1) Bu Kanun Hükmünde Kararname yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
Yürütme
MADDE 3 – (1) Bu Kanun Hükmünde Kararname hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.
KURUMU: DANIŞTAY BAŞKANLIĞI
Sıra No Sicil Adı Soyadı Unvanı
1 . Muhammet Emin Araş Mühendis
2 . Yeşimhan Dülger Hizmetli
3 . Zeynep Esaf Zabıt Katibi
KURUMU: SAYIŞTAY
SİCİL ADI SOYADI UNVAN
1 . Can Mustafa TÜRKYENER Uzman Denetçi
KURUM: YARGITAY BAŞKANLIĞI
Sıra No Sicil No Ad Soyad Unvanı
1 . Alpaslan BEKİROĞLU ŞOFÖR
2 . Ümit TUNCER HİZMETLİ
3 . Cemil AYDIN ŞOFÖR
4 . Orkun GÜR KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Sıra
No Sicil No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 . Mehmet Fatih ÖKE Basın Müşaviri Vaşington
KURUMU: DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI
S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI İLİ-İLÇESİ
1 . AHMET GÖÇER İMAM HATİP ADANA POZANTI
2 . RAŞİT ALTINDAĞ İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR DAZKIRI
3 . ALİ TEMİZ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ALTINDAĞ
4 . ZENNURE ARSLAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA MAMAK
5 . SEVİM ÇETİNTAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA SİNCAN
6 . ALİ MURAT BALİÇ İMAM HATİP ANTALYA KORKUTELİ
7 . FAHRETTİN ALTUN İMAM HATİP ARDAHAN
8 . KEMAL KARADENİZ İLÇE MÜFTÜSÜ BALIKESİR EDREMİT
9 . YASİN AYDIN HİZMETLİ BALIKESİR MARMARA
10 . ŞEVDE BALTACI KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLU
11 . FİLİZ SEYİTOĞLU EREN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA OSMANGAZİ
12 . MEHMET ÇİÇEK İMAM HATİP BURSA YILDIRIM
13 . MURAT HOMBAÇ İMAM HATİP ÇORUM MECİTÖZÜ
14 . MEHMET AKHAN İMAM HATİP DENİZLİ BABADAĞ
15 . FATİH GÜNGÖR İMAM HATİP DİYARBAKIR SUR
16 . YAKUP CİNOĞLU İMAM HATİP DÜZCE
17 . FATMA KÖROĞLU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
18 . HİDAYET ÖZÇELİK MÜEZZİN KAYYIM EDİRNE KEŞAN
19 . NURETTİN KARA İMAM HATİP EDİRNE MERİÇ
20 . ABDULLAH BAĞLIKOL İMAM HATİP ELAZIĞ
21 . YUNUS BEYDİLİ İMAM HATİP ERZİNCAN
22 . BEKİR ŞAHSET BİRİCİK MÜEZZİN KAYYIM ERZİNCAN KEMAH
23 . MEVLÜT SEKMEN İMAM HATİP ERZİNCAN ÜZÜMLÜ
24 . ÖZYURT ÇELİK İMAM HATİP ERZURUM AZİZİYE
25 . KAMAL POLAT İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
26 . ÖNDER KIZILKA YA İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
27 . İSA KAYNAK İLÇE MÜFTÜSÜ GİRESUN GÖRELE
28 . NECMİTTİN BULUT İMAM HATİP HATAY DÖRTYOL
KURUMU: DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI
S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI ….. İLİ – İLÇESİ
29 . MUSTAFA ADEM AKYÜREK İMAM HATİP HATAY HASSA
30 . ELİFE YAMAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
31 . TUBA ER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAYRAMPAŞA
32 . HATİCE IŞIK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ESENLER
33 . İSMET PAK İMAM HATİP İSTANBUL ÜMRANİYE
34 . MEHMET SALİH ZENGİN İMAM HATİP tZMİR KARABAĞLAR
35 . HAŞAN HÜSEYİN TÜRE KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
36 . EMİNE İMRE KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR TORBALI
37 . İSA DUT İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU
38 . AHMET ÇAKIL İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
39 . MUAZZAM YENER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
40 . KIYMET DURAK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
41 . ÜMÜSDOĞAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
42 . AHMET ÇETİNKAYA İMAM HATİP KAYSERİ MELİKGAZİ
43 . SÜMEYYE ATEŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA AKŞEHİR
44 . MUSA YENEN İMAM HATİP KONYA KARATAY
45 . İLHAN SIRAKAYA İMAM HATİP KONYA KARATAY
46 . ERHAN ERKAN İMAM HATİP KÜTAHYA SİMAV
47 . SÜLEYMAN ÖZGENÇ İMAM HATİP KÜTAHYA SİMAV
48 . MUSTAFA ALICI İMAM HATİP MALATYA DOĞANŞEHİR
49 . ENVER BAKAY İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
50 . HAŞAN DENİZ İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
51 . MAHMUT YILMAZ İMAM HATİP MARDİN DERİK
52 . ABİDE DALDA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN TOROSLAR
53 . RECEP GÜNGÜR İMAM HATİP MUĞLA FETHİYE
54 . NURSİ AKSOY İMAM HATİP MUĞLA SEYDİKEMER
55 . MELİHA İĞDİ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MUŞ
56 . MEHMET BAHTİYAR İMAM HATİP ORDU PERŞEMBE
KURUMU: DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI
S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI İLİ – İLÇESİ
57 . HANİFl ÇELİK İMAM HATİP OSMANİYE BAHÇE
58 . MERYEM ÖZBEK KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ RİZE GÜNEYSU
59 . İSMAİL YILDIRIM İMAM HATİP RİZE KALKANDERE
60 . HACI MEHMET AKDOĞAN UZMAN VAİZ SAMSUN
61 . SABRİ DEMİRDEN İMAM HATİP SAMSUN 19 MAYIS
62 . BEHÇET AKSOY MÜEZZİN KAYYIM SİİRT KURTALAN
63 . MUHAMMET ALİ BABAMGÜL İMAM HATİP SİVAS DİVRİĞİ
64 . ALİ ÖZBAY KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SİVAS ZARA
65 . YAKUP ÇALIŞKAN İMAM HATİP ŞANLIURFA BOZOVA
66 . FARUK YALÇIN İMAM HATİP TOKAT
67 . KAYA DÜNDAR İMAM HATİP TOKAT ERBAA
68 . SEYİT KÖSE İMAM HATİP TOKAT ERBAA
69 . YILMAZ SERTTAŞ MÜEZZİN KAYYIM TOKAT ZİLE
70 . ZEKİ GÜVEN VAİZ TRABZON BEŞİKDÜZÜ
71 . YILMAZ BAYRAM VAİZ TRABZON DÜZKÖY
72 . ABDULLAH COŞKUN İMAM HATİP UŞAKBANAZ
73 . MEHMET ÇETİNTAŞ İMAM HATİP UŞAKULUBEY
74 . SEZGİN AKTEPE İMAM HATİP ZONGULDAK ALAPLI
75 . MEHMET KAZKONDU İMAM HATİP ZONGULDAK DEVREK
76 . HALİME GÖKTEKİN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ZONGULDAK EREĞLİ
ADALET BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLAR
SIRA SİCİL ADSOYAD UNVAN GÖREV YERİ
1 . NİHAT DÖNMEZ İCRA MÜDÜR YARDIMCISI AKDAĞMADENİ ADLİYESİ
2 . HALİL İBRAHİM ÇAMUR İNFAZ VE KORUMA MEMURU BAYBURT M TİPİ KAP. CEZA İN. KURUMU
3 . İBRAHİM ARI İNFAZ VE KORUMA MEMURU MERSİN DENETİMLİ SERBESTLİK MÜD. 4 . MURAT ÇAYLIOĞLU İNFAZ VE KORUMA MEMURU BARTIN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU
5 . ALİ OSMAN TURGUT ZABIT KATİBİ UŞAK ADLİYESİ
6 . BEYTULLAH BABA ZABIT KATİBİ (657 4B) İSTANBUL ADLİYESİ
7 . GÖZDE KURTULDU ZABIT KATİBİ ADANA ADLİYESİ
8 . HALİL İBRAHİM AYDIN ZABIT KATİBİ TUZLUCA ADLİYESİ
9 . MEHMET DURMAZ ZABIT KATİBİ ŞANLIURFA ADLİYESİ
10 . MEHTİ KERTİ ZABIT KATİBİ GAZİANTEP ADLİYESİ
11 . NASIH AYDAR ZABIT KATİBİ MERSİN ADLİYESİ
12 . ÖMER ŞEKER ZABIT KATİBİ ALAŞEHİR ADLİYESİ
13 . ÖZCAN KARA ZABIT KATİBİ ELAZIĞ ADLİYESİ
14 . YILDIZ GÜRCAN ZABIT KATİBİ BALIKESİR ADLİYESİ
15 . YUSUF ALİ TERZİOĞLU ZABIT KATİBİ (657 4B) OF ADLİYESİ
SIRA SİCİL NO AD SOYAD ÇALIŞTIĞI BİRİM İL UNVANI ■
1 . HALİS GÜVEN ANKARA SOSYAL GÜVENLİK tL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA UZMAN. .
2 . YUSUF ARIKANOĞLU ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA UZMAN : .
3 . ESRA CERAN ÇETİN ANTALYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ECZACI
4 . MUSTAFA ÖNCÜ BAYBURT SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ BAYBURT İCRA MEMURU
5 . MURAT KABA DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ DAĞITICI
6 . ŞEYHMUS DEMİR DİYARBAKIR. SOSYAL GÜVENLİK İL MÜD. DİYARBAKIR DİŞ TABİBİ
7 . NAKİ YASAN EMEKLİLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ V.H.K.İ
8 . CUMA BUDAK GAZİANTEP SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ARAŞTIRMACI
9 . SEVGİ BİLİK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL MEMUR
10 . YAS AR FİLİZ İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YH.K.İ
11 . AYLİN TAŞ KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ECZACI
12 . ÇAKIR ÇETİN KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ ARAŞTIRMACI
13 . ÎLYAS DOĞAN KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ V.H.K.İ
14 . LÜTFİ UZUN KIRŞEHİR SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KIRŞEHİR V.H.K.İ
15 . SAKIP ALKAN KONYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KONYA V.H.K.İ
16 . HÜSEYİN FADULLAH AZARKAN MARDİN SOSYAL GÜVENLİK İl, MÜDÜRLÜĞÜ MARDİN V.II Kİ
17 . ORHAN BİLGE MARDİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MARDİN V.H Kİ
18 . İBRAHİM HALİL PELTEK MERSİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN : V.H.K.İ
19 . İSMAİL KARAALP . MUĞLA SOSYAL GÜV. MÜD. MUĞLA SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YRD.
20 . MEHMET I$TK REHBERLİK VE TEFTİŞ BAŞKANLIĞI RTB MÜFETTİŞ
21 . İSMAİL DİRİLİK SAKARYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA ŞEF
22 . VELİ AGÖREN SİGORTA PRİMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI
23 . FEVZİ YILDIRIM SİVAS SOSYAL GÜVENLİK TL MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS V.H.K.İ
24 . MEHMET UVAÇÎN VAN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ VAN : SOSYAL GÜV. MER. MÜD.
SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 . AHMET LOKMAN VAROL UZMAN GAZİANTEP
2 . CANER MUTLU TEKNİK UZMAN İSTANBUL
3 . CİHAN YILMAZ UZMAN GAZİANTEP
4 . METİN GÜMÜŞ YÖNETİM PERSONELİ İZMİR
5 . NECATİ KUŞÇU UZMAN GAZİANTEP
SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI
1 . Yunis Bolat Yurtdışı Sözleşmeli
S.N. SİC İl, NO ADI SOYADI INYANI OÖUF.V YEKİ
1 . TUĞBAPAK AVUKAT SAMSUN
Kurumu: Emniyet Genel Müdürlüğü
Sıra Kurum Sicili Adı Soyadı Rütbe
1 . Abdullah ÇAVDAR 3.Sınıf Emniyet Müdürü
2 . Taner ŞAVŞATLI 4.Sınıf Emniyet Müdürü
3 . Fatih ŞİMŞEK Emniyet Amiri
4 . Sevil ATASOY Emniyet Amiri
5 . Mehmet ATASOY Emniyet Amiri
6 . Bediha SEZGİN Komiser
7 . Turgay DURAL Komiser
8 . Yasemin Arslan PAY Komiser Yardımcısı
9 . Bilal CEYLAN Komiser Yardımcısı
10 . Engin ÇİN KILIÇ Komiser Yardımcısı
11 . Ramazan ÖCAL Başpolis Memuru
12 . Metin ŞENOCAK Polis Memuru
13 . Erol ÇANKAYA Polis Memuru
14 . Muhamber GÖZEL Polis Memuru
15 . Candan GÜVENÇ Polis Memuru
16 . Naci ÖNER Polis Memuru
17 . Güven KARAÇAY Polis Memuru
18 . Gökhan KAYAR Polis Memuru
19 . Cumali TULUK Polis Memuru
20 . Mehmet KAYPAK Polis Memuru
21 . Rahim Efe KARAKAVAK Polis Memuru
22 . Murat AKIL Polis Memuru
23 . Murat ÇİLİNGİR Polis Memuru
24 . Uğur KALKAN Polis Memuru
SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 . KEREM YÜKSEL İL GÖÇ UZMAN YARDIMCISI DENİZLİ
Sıra No Kurum Sicil Ad Soyad Rütbe En Son Görev Yeri
1 . Mehmet Burak DURLANIK J.Tbp.Ütğm. Patnos 3’üncü J.Komd.A.K.lığı
2 . Semih GÜRKAN J.Tğm. Muğla İl J.K.lığı
3 . Begüm ÇARDAK J.Öğ.Tğm. JSGA Bşk lığı
4 . Bilgin BİLGİÇ J.Mu.Asb.Kd.Çvş. MEBS Bşk.lığı
S.N. DOĞUM
TARİHİ ADI-SOYADI BABA ADI GÖREVİ GÖRE V İLİ
1 . Davut YORGUN Ahmet Memur ADANA ASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
2 . Haluk YILDIRIM Namaz Müdür Vekili AĞRI İL ÖZEL İDARESİ
3 . Mustafa ÇOBAN İsmail Teknisyen ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
4 . Fatma TUMA ANDIRMAN Ahmet İşçi BİNGÖL BELEDİYESİ
5 . Nuran HANSU Sait Avukat BİNGÖL BELEDİYESİ
6 . Nihat BENLİ Mustafa VHKİ BOLU BELEDİYESİ
7 . Sibel İPEK Seyfettin Harita Mühendisi DİYARBAKIR KULP BELEDİYESİ
8 . Cengiz EVİN Çadır İşçi HAKKARİ DERECİK BELEDİYESİ
9 . İsa ÇİFTÇİ Musa Tahsildar HAKKARİ BELEDİYESİ
10 . Kamuran ALİ TUĞAN Abdulhafız Tekniker HAKKARİ BELEDİYESİ
11 . Sadık KARGA Mehmet Salih İtfaiye Eri HAKKARİ BELEDİYESİ
12 . Abdulhamit BULUT Ramazan İşçi HAKKARİ BELEDİYESİ
13 . Hamit TEMEL Kamil İşçi HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ
14 . Zennure ANUK Ömer İşçi HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ
15 . Nurettin TAŞÇI Halil İşçi HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ
16 . Erhan Mustafa TARTICI Osman Belediye Başkan Yardımcısı HATAY ANTAKYA BELEDİYESİ
17 . Abdülkadir BAYRAKTAR Kamil Mühendis HATAY ANTAKYA BELEDİYESİ
18 . Erdoğan BOYAR Faruk VHKİ HATAY ANTAKYA BELEDİYESİ
19 . Ahmet BATİ Salman Yazı İşleri Müdürü HATAY KUMLU BELEDİYESİ
20 /.. Ayşe KARACA ÇELİK Muştan VHKİ İSPARTA BELEDİYESİ
21 . Ceylan İNCE KARACAN Mehmet Sıddık Tekniker İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
22 . Eyüp Selman KORTEN Ekrem Müdür Yardımcısı İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
23 . ALİ KARACA Ramazan Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
24 . Banu Tuba TURĞUT Haşan Basri Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
25 . Haşan ERBAY Ali Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
26 . İbrahim YILMAZ Selahattin Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
27 . Abdurrahman YILDIRIM Şeyho Memur İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
28 . Büşra Gizem YILMAZ Hüseyin Memur İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ
29 . Nimetullah AKSOY Murat İtfaiye Eri KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
30 . Yusuf NİZAMOĞLU Müsaffettin İtfaiye Eri KARAMAN BELEDİYESİ
31 . Salim ALSAÇ İbrahim İtfaiye Eri KARAMAN BELEDİYESİ
32 . Mustafa Cengiz ÜNVER Haşan Yazı İşleri Müdürü KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
33 . Muhammet MERMER Tahir Ziraat Mühendisi KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
34 . Yüksel DOĞAN Kamil Mühendis KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
35 . Hüseyin ÖZHAN Mehmet Şofor MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
36 . Yaşar AKIN Süleyman Şube Müdürü MANİSA MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
37 . Mehmet Cem ÇÖLLÜ Cemil Şube Müdürü MANİSA MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
38 . SuatDİKTAŞ Hamit Başkan Yardımcısı MANİSA SARUHANLI BELEDİYESİ
39 . Muharrem ÇALIŞKANLAR Mustafa Kütüphane Müdürü MANİSA ŞEHZADELER BELEDİYESİ
40 . Hüseyin BALCI Abdülhamit Zabıta Memuru MANİSA TURGUTLU BELEDİYESİ
41 . Haşan Hüseyin GARİP Osman Bilgisayar İşletmeni MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESİ
42 . Abdulhalik ÇELİK Abdulcelil Memur MARDİN ARTUKLU BELEDİYESİ
43 . Aziz AKKUŞ Kemal Geçici İşçi MARDİN ARTUKLU BELEDİYESİ
44 . Hakan MUNGAN Abdulhalim Memur MARDİN ARTUKLU BELEDİYESİ
45 . Abdulkadir AKDAĞ İbrahim Memur MARDİN ARTUKLU BELEDİYESİ
46 . İhsan ASTAN Fahrettin Memur MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
47 . Abdulvahap ALPTEKİN Derviş Daimi İşçi MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
48 . Şermin YILMAZ Cemal Sözleşmeli Personel MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
49 . Adnan KAYA Abdülaziz Memur MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
50 . Cüneyt DEMIREL Mehmet Mahsun Memur MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
51 . Lokman KALKAN Zeyneddin Memur MARDİN KIZILTEPE BELEDİYESİ
52 . Kemal KANDEMİR Cemil Memur MARDİN KIZILTEPE BELEDİYESİ
53 . Muhittin ALPER Salih Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
54 . Mehmet ÇOKAN Bedo Daimi İşçi MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
55 . Mehmet Şirin ARIK İsmet Daimi İşçi MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
56 . Hadi ACAR Halef Daimi İşçi MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
57 . Tahir AYDIN Beşir Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
58 . Hüsnü ÖZTÜRK Ali Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
59 . Cemalettin BAĞIŞ Abdulkadir Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
60 . Fayık TEOMAY Hüseyin Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
61 . Mehmet Şerif GÜLTEPE Süleyman Memur MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
62 . Hatip ATEŞ Şeyhmus Memur MARDİN MAZIDAĞI BELEDİYESİ
63 . Ahmet ŞEMMİKANLI Celal Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
64 . Halil İbrahim KIŞ Sait Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
65 . Bayram TEOMAY Hüseyin Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
66 . Mehmet Zeki CEYLAN Süleyman Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
67 . Ahmet AKTÜRK Mehmet Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
68 . Firuz Aslan AKIŞ Nevzat Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
69 . Azad İSKENDEROOLU Yasin Daimi İşçi MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
70 . Mehmet Selim DENKER Ali Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
71 . Sehmus GÜMÜŞ Hüseyin Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
72 . Metin ÇELEBİ Mehmet Nuri Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
73 . Neşcnur KIZILBULUT Fahrettin Memur MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ
74 . Fatma ERTEN Fahri VHKİ RİZE İL ÖZEL İDARESİ
75 . Bayram ÇELİK Ahmet Temel Mühendis SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ
76 . Etkol ABDIK Haşan Ragıp İşçi SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ
77 . Yeşim YILDIZ Necati İşçi SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ
78 . BUlent BUĞAZ Mustafa İŞÇİ SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ
79 . Zekeri ya BALABAN Osman işçi SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ
80 . Abdurrahman DAYANAN Mehmet Kadrolu İşçi SİİRT ERUH BELEDİYESİ
81 . Sıraccttin ONURSAL Muhyeddin Tabip SİİRT BELEDİYESİ
82 . Uğur YILDIZ Sait Mühendis SİİRT BELEDİYESİ
83 . Cengiz YILMAZ Kasım Harita Teknikeri SİİRT BELEDİYESİ
84 . Kenan BAYKARA Osman Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
85 . Mahmut TİMURTAS Abdulkerim Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
86 . Mahmut YILDIZ Ahmet Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
87 . Hatice SOYSAL KOCAMAN Cevzet Kadrolu İşçi SİİRT BELEDİYESİ
88 . Mansur TALU Mahfuz Mühendis SİİRT BELEDİYESİ
89 . Mehmet BALCI Ali İtfaiye Eri UŞAK BELEDİYESİ
90 . Mustafa BİLİRDEN Faruk İşçi YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU
SIRA
NO SİCİL NO ADI-SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL-İLÇE
1 . Turgay ÇELİK Teknisyen Yardımcısı Ankara-Çankaya
2 . Mehmet ORHAN Sözleşmeli Bilişim Personeli Ankara-Çankaya
SIRA NO. SINIFI VE RÜTBESİ ADI VE SOYADI SİCİL NO.
1 Prof.Tbp.Tuğg. Atila GÜNGÖR Prof.Tbp. 1985-56
2 Kr.PIt.Yb. Bahattin AKGÜL 1995-46
3 Kr.PIt.Yzb. Hacı İbrahim ÇALIŞKAN 2004-49
4 Kr.PIt.Ütğm. Serkan ÇOBAN 2009-5
5 U/H Tekns.Asb.Üçvş. Yasin SAĞKOL 2009-B.27
6 Dz.P.Ütğm. Sunay AKKAYA 1984-0008
7 Hv.P.Uzm.Çvş. Nejmettin ÖZDEN 2003-258
SIRA
NO SİCİL
NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 . BİLGİHAN ÖZCAN ARAŞTIRMACI (6191) METEOROLOJİ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ESKİŞEHİR)
2 . KASIM COŞKUN TEKNİSYEN MGM GÖZLEM SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (ANKARA)
3 . MUSTAFA ERDEM MÜHENDİS MGM GÖZLEM SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (ANKARA)
4 . ERDOĞAN SARIKAYA MÜHENDİS ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KADASTRO ve MÜLKİYET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
5 RAMAZAN ÖNER HİZMETLİ BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
6 SERPİL KENAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
7 . AYŞE YILDIRIM CEBECİ MÜHENDİS TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME ve PAZARLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA NO MERNİS ADI SOYADI KADRO UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL
1 2i5*****5i0 MALİK ÖZDEMİR TABİP ADANA /SEYHAN
2 Ig2*****i44 SALİH UYAR SAĞLIKTEKNİKERİ ADIYAMAN / MERKEZ
3 25i*****i66 SEMİHA AKBALIK HEMŞİRE AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
4 119*****408 HÜLYA ADIGÜZEL HEMŞİRE AĞRI/MERKEZ
5 569*****1.08 METİN ÖZTÜRK ARAŞTIRMACI AKSARAY /ORTAKÖY
6 10g*****994 AYŞE KOKSAL SAĞLIK MEMURU AMASYA/MERZİFON
7 2g7*****13g ELÇİM GENÇTÜRK HEMŞİRE ANKARA/KEÇİÖREN
8 6QO*****240 NADİRE LERMİOGLU HEMŞİRE ANKARA/KEÇİÖREN
9 H5*»***595 MEHMET ALİ ÜZÜM VERİ HAZIRLAMA VE KONT. İŞLT. ANTALYA/ALANYA
10 ng*****224 MURAT ÖZEN SAĞLIKTEKNİKERİ ANTALYA / MURATPAŞA
11 30g*****365 MERYEM TÜĞDÜR HEMŞİRE AYDIN/EFELER
12 145*****132 SUNA ÖZDEMİR EBE AYDIN / İNCİRLİOVA
13 145*****088 MURAT UYGUR VERİ HAZIRLAMA VE KONT. İŞLT. BOLU /MERKEZ
14 336*****416 İLHAN ÖZBEK TABİP BURDUR/MERKEZ
15 440*****^24 AYSEL KATAN SAĞLIKTEKNİKERİ BURSA/NİLÜFER
16 16Q*****038 CEMİL ÖZDEMİR SAĞLIK MEMURU BURSA/NİLÜFER
17 582*****752 İSA MERT SAĞLIK MEMURU BURSA/NİLÜFER
18 122*****338 ŞEYMA KINAY SAĞLIKTEKNİKERİ BURSA/ORHANGAZİ
19 224*****202 FATMA KURT HEMŞİRE BURSA/OSMANGAZİ
20 297*****036 ALİ OSMAN ERDEM HİZMETLİ BURSA /YENİŞEHİR
21 164****si*718 MEHMET SAYDIN SAĞLIK MEMURU BURSA/YILDIRIM
22 141îfe Jte*îfe*392 FATMA İNCEOGLU EBE DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
23 372*****888 MEHTAP ÖZTÜRK HEMŞİRE DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
24 410*****g12 FEVZİ ALİMOĞLU TABİP DÜZCE/MERKEZ
25 614*****905 RABİA ÇELİK SAĞLIKTEKNİKERİ ELAZIĞ/MERKEZ
26 463*****434 HATİCE DEMİR EBE GAZİANTEP/ARABAN
27 445*****643 CANAN VANLI DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ GAZİANTEP/ŞAHİNBEY
28 644*****g44 PERİHAN ZENGİN HEMŞİRE GAZİANTEP/ŞAHİNBEY
29 120*****568 PERUZE ÇELİK HİZMETLİ GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
30 613*****384 NİGAR CUMHUR EBE GİRESUN/YAĞLIDERE
31 690*****252 HALİME ÇİÇEK EBE İSPARTA / KEÇİBORLU
32 418*****804 EFTALSARIKAYA SAĞLIK MEMURU İSPARTA / MERKEZ
33 155*****2g4 GÜLAY ALDEMİR HEMŞİRE İSTANBUL/FATİH
34 324*****800 ABDULLAH HELVACI UZMAN TABİP İSTANBUL/MALTEPE
35 427*****2^2 EBRU ERDÖNMEZ EBE İSTANBUL/SULTANBEYLİ
36 273*****624 HAFIZA BAYRAM HEMŞİRE İSTANBUL/SULTANBEYLİ
37 317*****152 SEDAT VARKAN ŞOFÖR İZMİR/BERGAMA
38 290*****636 VEYSEL ŞENYİĞİT HEMŞİRE İZMİR/KARABAĞLAR
39 00 oo EBRU ÇELİK SAĞLIK MEMURU İZMİR/KİRAZ
40 486*****852 AYŞE DUDU AKGÜN SAĞLIK MEMURU İZMİR / KONAK
41 120*****150 FATMA KAYA HEMŞİRE İZMİR / KONAK
42 207*****526 GÜLSÜN BABAOĞLU EBE KAHRAMANMARAŞ / DULKADİROĞLU
43 24g*****352 HAVVA AKTAŞ EBE KARABÜK /MERKEZ
44 220*****324 SONGÜLKERMEN TABİP KARABÜK/MERKEZ
45 107*****g90 NESRİN ESEN OTURGAN HEMŞİRE KAYSERİ / KOCASİNAN
46 255*****g4Q SAVAŞ DURMAZ TABİP KAYSERİ / KOCASİNAN
47 147*****330 MUSTAFA MORAY TABİP KIRIKKALE/MERKEZ
48 223*****148 RAMAZAN ŞAHİN TABİP KIRIKKALE /MERKEZ
49 249*****53Q YUNUS AKBAL HEMŞİRE KIRIKKALE/MERKEZ
50 227*****8İQ NURCAN KESER SAĞLIK MEMURU KOCAELİ / DARICA
51 137*****326 FATİH KÖROĞLU SAĞLIK MEMURU KOCAELİ / İZMİT
52 464*****096 MUHAMMET KONUKÇU SAĞLIK MEMURU KONYA / EREĞLİ
53 672*****570 GÖZDETÜRKOĞLU UZMAN TABİP KONYA / MERAM
54 311*****196 ERKAN BAYBUK HEMŞİRE KÜTAHYA/MERKEZ
55 ^57*****^g0 PINAR TEKİN HEMŞİRE KÜTAHYA/MERKEZ
56 İ05*****204 AHMET İŞBİLİR SAĞLIK MEMURU KÜTAHYA/TAVŞANLI
57 258*****708 KADRİYE YILMAZ EBE KÜTAHYA/TAVŞANLI
58 600*****978 AYŞE TAVŞAN HEMŞİRE MANİSA/ALAŞEHİR
59 235*****996 GÜLER TURGUT TABİP MANİSA/TURGUTLU
SIRA NO MERNİS ADI SOYADI KADRO UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL
60 25g*****186 İBRAHİM ÇAÇA TABİP MARDİN/ARTUKLU
61 341*****750 MEHMET ŞERİF FİDAN HİZMETLİ MARDİN/ARTUKLU
62 378*****376 FAYSALALATAŞ HEMŞİRE MARDİN/DERİK
63 156*****750 ABDULLAH KORHAN HEMŞİRE MARDİN/KIZILTEPE
64 50O*****852 İBRAHİM TUNÇ HEMŞİRE MARDİN / MAZIDAĞI
65 625*****782 ORHAN HARMAN HİZMETLİ MARDİN / NUSAYBİN
66 240*****532 ALİ İNAL UZMAN TABİP MERSİN/AKDENİZ
67 229*****502 DÖNDÜ ÖZÇELİK HEMŞİRE MERSİN/AKDENİZ
68 388*****460 MEYREM AVCI HEMŞİRE MUŞ/MERKEZ
69 225*****636 HÜLYA GELİM HEMŞİRE ORDU / ALTINORDU
70 203*****016 SÜHEYLASAKA HEMŞİRE ORDU / ALTINORDU
71 650*****494 ASIM ÇALKAY TABİP SAKARYA/HENDEK
72 450*****298 SELÇUK ÖZTÜRK HEMŞİRE SAMSUN/BAFRA
73 602*****312 ALİ ALTINTAŞ HİZMETLİ SAMSUN/CANİK
74 407*****596 HAMİT YILDIZ HEMŞİRE SİİRT/MERKEZ
75 682*****152 ÇİĞDEM AKSU HEMŞİRE SİNOP/MERKEZ
76 381*****236 SAADET SERTKAYA HEMŞİRE ŞANLIURFA/BİRECİK
77 432*****734 FATMA AKGÖZ HEMŞİRE ŞANLIURFA/EYYÜBİYE
78 674*****976 FATİH GÖREN ECZACI ŞANLIURFA/HALİLİYE
79 123*****500 CEBRAİL BENZER TABİP ŞANLIURFA/HARRAN
80 304*****720 MEHMET TOLOĞ TABİP ŞIRNAK / SİLOPİ
81 2o3*****1g2 BİROLUZUN DİŞ TABİBİ TEKİRDAĞ/ÇORLU
82 411*****656 GÜLSERENÖZEL HEMŞİRE TUNCELİ/MERKEZ
83 12g*****000 SONGÜL GÖKKUYAS BİLGİSAYAR İŞLETMENİ TUNCELİ/MERKEZ
KÜRÜMÜ ! ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İl/ İLÇE
1 . CELAL ATILLA AYTURAN TEKNİKER ELAZIĞ
2 . MUSTAFA AKBULUT ŞEF KONYA
3 . MURAT BULUT AIM MEMURU TOKAT
4 . MEHMET YILMAZ ARFF MEMURU HAKKARİ
TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE
1 . CİHAT ÇELİK TEKNİSYEN ESKİŞEHİR
2 . CEMİL ÇOBAN !$£! ESKİŞEHİR
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE
1 . ALİGÜLESEN İŞÇİ ANKARA
2 . RECEP TAMER V.H.K.İ. ANKARA
3 . SABRI YILDIZ V.H.K.I. İSTANBUL
4 . BİLAL ERTÜRK V.H.K.I. İSTANBUL
5 . ALİ FUAT ONAR MÜHENDİS ISMİR
6 . HÜSEYİN BULUT !$£! KONYA
7 . ABDURRAHMAN KURTULUŞ ££! DİYARBAKIR
8 . YALÇIN YALDIZ !S£! KAYSERİ
9 . KENAN ÖZDEMIR V.H.K.İ. KONYA
TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/ İLÇE
1 . EŞREF KARS TEKNİK SEF SİVAS
2 . MUHAMMET NECATİ 3A$ER !S2 SİVAS
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜSÜ
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/ İLCE
1 . MUSTAFA TEKMENGİL TREN TEŞKİL MEMURU MALATYA
2 . LALE TORAZ MİMAR İZMİR
3 . ELVAN ARSIAN MÜHENDİS ANKARA
4 . SUAT ARICI TESİSLER ŞEFİ ANKARA
5 . MURAT GÜNER YOL BAKIM ONARIM ŞEFİ DİYARBAKIR
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU BAŞKANLIĞI
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İl/ İLÇE
1 . NUR MAKBULE ŞENLİ İLETİŞİM UZMANI ANKARA
2 . SERDAR SÖNMEZ İLETİŞİM UZMAN YARDIMCISI ANKARA
3 .. METİN CİCEK BİLİŞİM UZMANI ANKARA
SIRA YÜKSEKÖĞRETİM KURUMU ADI SOYADI UNVANI BİRİMİ
1 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ SAVAS ALPAY PROFESÖR YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/EKONOMİ BÖLÜMÜ
2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ABDULLAH AKPINAR YARDIMCI DOÇENT ZİRAAT FAKÜLTESİ/PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ/PEYZAJ TASARIMI ANABİÜM DAli
3 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ EMRE SEVİNDİK YARDIMCI DOÇENT ZİRAAT FAKÜLTESÎ/TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ BÖLÜMÜ/
4 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HÜSEYİN UYSAL YARDİMCI DOÇENT ZİRAAT FAKÖtTESİ/TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ BÖLÜMÜ/
s ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HANDAN ÜSTÜNDAĞ DOÇENT EDEBİYAT FAKÜLTESİ/ANTROPOLOJİ BÖLÜMÜ/FİZİKİ ANTROPOLOJİ ANABİÜM DALI
6 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NESLİHAN KADI KÖYLÜ OKUTMAN YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU/TEMEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ/
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ OZAN GİRAY ŞAHİN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HUKUKFAKÜLTESİ/KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ/GENEl KAMU HUKUKU ANABİÜM DALI
8 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖZGÜR ÇALIŞKAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/SİNEMA-TELEVİZYON BÖL ÜMÜ/SİNEMA-TELEVİZYON ANABİÜM DALI
9 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RAB i A BEYZA CANDAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HUKUK FAKÜLTESİ/KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ/GENEL KAMU HUKUKU ANABİÜM DALI
20 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SERPİL ÜTEBÂY ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE BÖLÜMÜ/SİSTEMATİK FELSEFE ANABİÜM DALI
11 ANKARA ÜNİVERSİTESİ BESİME PINAR ÖZDEMİR DOÇENT İLETİŞİM FAKÜLTESİ/HALKLA İLİŞKİLER VETANİTİM BÖLÜMÜ/HALKLA İLİŞKİLER ANABİLİM DALI
12 ANKARA ÜNİVERSİTESİ JALE ÖZATA DİRLİKYAPAN YARDIMCI DOÇENT İLETİŞİM FAKÜLTESİ/HALKLA İLİŞKİLER VETANITİM BÖIÜMÜ/KİSİLERARASI İLETİŞİM ANABİÜM DALI
13 BOZOK ÜNİVERSİTESİ FATMA BOLATTAŞ GÜRBÜZ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
14 BOZOK ÜNİVERSİTESİ NAZİKE KARAGÖZOĞLU YARDIMCI DOÇENT EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİÜM DALI
15 BOZOK ÜNİVERSİTESİ SERAP EKMEKÇİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EŞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİM! ANABİÜM DALI
16 BOZOK ÜNİVERSİTESİ SEYİT AHMET ÇAPAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ/İNGİÜZ DİLİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
17 BOZOK ÜNİVERSİTESİ ŞENOL NAMLI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
18 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HAIİT CANÂTAN PROFESÖR TIP FAKÜLTESİ/TEMELTIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/TiBBİ BİYOLOJİ ANABİÜM DALI
19 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ZEYNEP KAYA ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İKTİ5AT BÖLÜMÜ/İKTÎSAT TEORİSİ ANABİLİM DALI
20 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ZEYNEP UYANIK NEGİZ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ/SOSYAL HİZMET ANABİÜM DALI
21 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ÖMER FARUK VURAL YARDIMCI DOÇENT GAZİANTEP EĞİTİM FAKÜLTESİ/BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ/BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ ANABİÜM DALI
22 GAZİ ÜNİVERSİTESİ ALİ YAVUZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ TAPU KADASTRO YÜKSEKOKULU
23 GAZİ ÜNİVERSİTESİ MERVE CAN GÖZCÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ POLATLI FEN-EDE8İYAT FAKÜLTİSİ/BİYOLOJİ BÖLÜMÜ/
24 GAZİ ÜNİVERSİTESİ MURAT ARICI BİLGİSAYAR İSLETMENİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
25 GAZİ ÜNİVERSİTESİ YEŞİM EMİNE CEKİCEL OKUTMAN REKTÖRLÜK//
26 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ASUMAN CİNCİOĞLU OKUTMAN REKTÖRLÜK//
27 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İHSAN BAKIR PROFESÖR İSTAN BUL TIP FAKÜLTESİ/CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI
28 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SELİME AYDOĞDU ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İSTANBULTIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI
29 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EYUBBAHAR TEKNİKER TIP FAKÜLTESİ {FARABİ HAST.GÖR.I
30 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ ASUMAN ARSLAN KARTAL YARDIMCI DOÇENT DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/KİMYATEKNOLOJİSİ PR.
31 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MERUYERT KOİZHAİGANOVA YARDIMCI DOÇENT DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ/ ’
32 YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ EU’F ERCAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ TIP FAKÜLTESİ/TEMELTIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/TİBBİ BİYOLOJİ ANABİLİM DALI
33 YÜZÜNCÜ Yit ÜNİVERSİTESİ HEDİYE KELEMENCE HEMŞİRE DURSUN ODABAS TIP MERKEZİ
34 YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ YASEMİN USUL SOYORAL DOÇENT TIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TİP BİLİMLERİ BÖIÜMÜ/İÇ HASTALIKLARI ANABİÜM DALI
35 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÖZLEM FEDAİ DOÇENT BUCA EĞİTİM FAKÜLTESİ/ORTAÖĞRETİM SOSYAL ALANLAR EĞİTİMİ BÖlOMÜ/TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
36 İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ CAHİT KURBANOĞLU PROFESÖR MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ/MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ANABİÜM DALI
37 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MEHMET AKİF KILAVUZ PROFESÖR İLAHİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/DİN EĞİTİMİ ANABİLİM DALI